Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek lehetek még...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehetek még csajozógép, ha 17 évesen nem volt még barátnőm?

Figyelt kérdés

Szerintetek van rá esély?


17/f


2018. márc. 1. 20:53
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Bevallom oldalt felvan szedve a hajam, fent pedig oldalra van fesulve.

Divatos, pulcsikat hordok,igen skinny farmerokat es nem log a seggemen.

Cipobol altalaban nikot hordok, tobb van.

Szoval igen olyan vagyok mint egy mai tini , de szerint jol oltozkodok. Tudok elegansan is,vannk divatos ingjeim is stb stb..

2018. márc. 3. 19:58
 12/12 anonim ***** válasza:

Hát... Én elismerem,hogy ez egy másik divat,mint ami volt amikor én voltam ennyi idős,de ettől is sírni tudnék... Mármint a gyatyáktól.. Borzasztóak.. Lányosak,túl szűkek,idétlenek.. Még ha egy vékony fiú húzza fel,akkor csak "majdnem" csőnadrág-érzésem van tőle,de pl a múltkor láttam egy kifejezetten tagbaszakadt srácot ilyen gatyában (na jó,kicsit hájas volt),és rettenet volt... Szerintetek ez bejön a mai csajoknak?!

Én nem is értem,mi ebben a jó..

Nem szorítja el a golyótokat?

Magamon se szeretem az olyan gatyát,amit cipőkanállal kell felnyuszmákolni az ember hátsójára.:D

A haj az nem gáz,csak az nem tetszik mikor hülyefocistafrizurája van valakinek (így egybe :D ),nekem pl volt már kopasz is a fejem (nullással lenyírva),hordtam két-három centis hajat is,és volt fenékig érő is a hajam,meg középhosszú- lényegében mindenféle. :):D

A fölsők szerintem annyira nem gázak most sem,csak a lányos színeket nem bírom a fiúkon...nekem az olyan feminin-összhatást kellt,ha valaki ilyen muffin-rózsaszínben nyomul..:)

2018. márc. 5. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!