Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek lehetek még...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehetek még csajozógép, ha 17 évesen nem volt még barátnőm?

Figyelt kérdés

Szerintetek van rá esély?


17/f


2018. márc. 1. 20:53
1 2
 1/12 ZeToRr válasza:
Van ra esely.
2018. márc. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Van rá, nekem 19 éves koromig egy barátnőm sem volt...utána egymást után jöttek.


Most is akkor van amikor akarok, viszont nehogy azt hidd hogy ez valami nagyon jó dolog :D az éremnek 2 oldala van.

2018. márc. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
46%
Mért akarsz az lenni?
2018. márc. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
86%
Aztán a végén 5 év múlva senki sem fog komolyan venni... Te döntésed de hát... :D
2018. márc. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Saját esetemből kiindulva (bár csajszi vagyok),én majdnem 18 évesen kezdtem az első kapcsimat (akivel az első szex is történt),azt gondolom nem vagy elkésve.

Csajozógép... Úgy érted,hogy sok lányt akarsz megdönteni,vagy úgy érted,hogy csípjenek a csajok (közkedvelt legyél a lányok körében)?


Ha az első,akkor előre is szégyelld magad :D -annyiban látom értelmét,hogy egy fiú/férfi legyen tapasztalt az ágyban,ehhez meg sok "tanulás" szükséges. Később,felnőtt férfikorodban bizonyosan hasznát veszed majd a tapasztalataidnak,már ha nem csak prütykölni szeretnél,hanem olyan férfivá akarsz válni,akire 100 év múlva is úgy gondolnak a csajok,hogy : Naezdejóvót.:)

Azért azt nem adják ingyen,hogy egy férfi értsen a nőhöz...és hát,ahogy a régi mondás tartja: azé a nő,aki megműveli..:)


Ha a második variáció a terv,akkor figyelj,és tanulj.

Legyél szemfüles,tanulj meg hallgatni (a csajok szeretik,ha ápolják a lelküket is). Legyél vicces,jó humorú. ..és tényleg tanulj,mert imponáló,ha egy fiút nem csak a tankos játékok,és a szex érdekel,hanem van miről vele beszélgetni (értelmes dolgokról). Ebből adja magát,hogy a folyton kozmetikába járó,agyonszoláriumozott,műkörmös,hótbuta csajokat kerüld el (illetve hát azokon lehet gyakorolni :D ),és keress kozmetikába ugyan járó,műkörmös (igényes,magára adó) okos,bájos és szép lányokat akikkel ezt művelni is lehet.:)

Akik bioenergiával működő guminők,azok úgyis többnyire az izomagyú,kocsival,autóval és bazi sok pénzzel rendelkező manager-filmszínész tipusokra buknak...ki tudja miért...

Ezenkívül figyelj a személyes higiéniára (ne legyen zsírtól csöpögő a hajad pl.),nézz ki normálisan (ne legyél divatbohóc: térdén likas cicabugyiban és rózsaszín ingben szaladgáló macskajancsi),és ilyen apróságok..


Az igazán okos,és szép,valamirevaló lányok lehet,hogy nem olyan dekoratívak,kihívóak,de szerintem Ők a "nagy fogás".:)

Ergo,nem a mennyiség,hanem a minőség a fontos.:)

2018. márc. 2. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Tudod,a kínai boltban is úgy van,hogy tele van figyelemfelkeltő,fényes,csillogó,és hangos dolgokkal az üzlet,amiből valamiért mindig vesz az ember,bár semmi szüksége nincs rá...de hát a minőségi cuccok az utca túloldalán,egy másik üzletben vannak.:)
2018. márc. 2. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Igen és szifiliszben fogsz meghalni
2018. márc. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszi a valaszokat, és igen népszerű akarok lenni a lányok körében. (Adok magamra elég sokat)
2018. márc. 2. 21:28
 9/12 anonim ***** válasza:

Miért akarsz csajozógép lenni? Az egyáltalán nem baj ha adsz magadra, viszont nem értem, minek kellene annyi lány? De gondolom ez a tipikus női és férfi gondolati különbségek.


16/l

2018. márc. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Na jó,ez tisztázódott. :9

..és az mit jelent,hogy "adok magamra elég sokat"


Olyan mai,borzasztó divat szerint adsz magadra (pl. szük gatya,ami már cicabugyinak néz ki,vagy fenékdekoltázsvillantó letolt gatya,aminek a seneke a térdnél van,stb), vagy ízlésesen öltözöl,mint egy épeszű fiatalember?:)

2018. márc. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!