Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek ha egy fiúnak aki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha egy fiúnak aki tetszik egy másik lány jön be?

Figyelt kérdés
Van esetleg nála esélyem,vagy halott ügy?Azt viszont tudom egy közös ismerősünk által hogy szépnek tart,meg szokott lájkolni(mielőtt még valaki lehurrogna hogy “ez nem jelent semmit,a mai generáció mindent lájkokba mér”azért megemlítem.Ennek ellenére egyik másik lány tetszik neki,és nem tudom most akkor hagyjam vagy ne.Lejáratni viszont nem akarom magamat.Értelmes válaszokat előre is köszönöm.

2018. febr. 14. 19:43
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Tetszik neki, de nem szerelmes belé. Szerintem valamilyen szinten te is tetszhetsz neki. Úgyhogy hajrá. :)
2018. febr. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Attól még hogy másik lány jön be neki, attól még nem biztos hogy az a lány bármit akar tőle. Szerintem van esélyed.
2018. febr. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!