Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Online ismerkedős applikációkr...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Online ismerkedős applikációkról vélemény?

Figyelt kérdés

15 és 18 év közötti lányokkal szeretnék ismerkedni, mit gondoltok erre mennyire megfelelőek az online ismerkedős programok? Tinderre gondolok most név szerint? Fiúk, tapasztalatok alapján milyen lányok vannak fent, mennyire használható az app párkapcsolat keresésre?

Lányok ti használjátok még az applikációt? Rátok lehet találni rajta? Ti is párkapcsolatot kerestek rajta, vagy csak barátokat akartok szerezni?

Zöld megy mindenkinek és köszi a válaszokat! ;)



2018. febr. 10. 15:38
 1/3 anonim válasza:

szerintem az ilyen applikációnak vannak jó és rossz oldalai is.

én egyszer regisztráltam egy ilyenre, megismertem vkit, de pár héttel késöbb kiderült, hogy vmi kamu profillal beszélgettem.. néha szerencsésnek kell lenni ahhoz hogy pont ott találjuk meg életünk szerelmét, de ajánlom, vigyázz hogy kivel beszélgetsz:)

2018. febr. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az ilyen online szarokon főleg az idősebbek vannak fent, illetve akik annyira kétségbeesettek, hogy itt is megpróbálják. Nyilván egy jó csajnak nincs szüksége társkeresőre, hiszen mindig van egy fiú a raktáron. Szóval én azt az ismerkedési formát javaslom, ahol barátaid ismerősével ismerkedsz meg. Én jelenleg a tizedik barátnőmnél járok, és ebből csak 1 volt online ismerkedés.
2018. febr. 14. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

A Tindert a legtöbb ember, szexpartner keresőnek használja. Már akinek bármi célja van az oldallal, mert sokan csak nézelődni, nevetni vannak fent. Találhatsz lányokat, köztük még esetleg vannak, akik kicsit komolyabb dolgot keresnek, fiút, aki kapcsolatot keres, már nehezebb lenne találni.

A Tindernél (meg szerintem az összes többi online társkeresőnél) 18 év a minimum korhatár. Persze van, aki igazából fiatalabb, de azért 15 évesek még nem igazán szoktak tinderezni.

Egyébként leginkább talán a 20-30 közti korosztály használja.

2018. febr. 15. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!