Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Segítene valaki valami normáli...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítene valaki valami normális ismerkedős oldalakat ajánlani? 17/L

Figyelt kérdés
2017. jún. 26. 21:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne félj, a kérdés hatására máris vagy 10 privátot fogsz kapni, hogy "ismerkedünk?" vagy valami hasonló szöveggel.


Amúgy random chat oldalt keress, ahol akárkikkel lehet beszélgetni.

Régebben volt egy jó oldal, nővérem használta, de hogy még működik-e azt nem tudom, de ott külön csevegőszobák voltak, akárhányan írhattatok egymásnak, a többiek mellett lehetett folytatni privát chatet is.

De mikor volt az már... 2007... 2008?

2017. jún. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Például ez itt, rögtön írnak úgy is 10 -en neked.


Nem igazán van ismerkedős oldal ami normális. Badoo, tinder és hasonlók nem erről szólnak, szerintem gagyik. Élőben ismerkedés esetleg nem játszik?

2017. jún. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A Facebook profilom oldala. ;)
2017. jún. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 borisz2 válasza:
Ajánlom a szivkuldi.hu-t
2017. jún. 27. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem az ismerkedős oldalakkal van probléma, hanem a célzott ismerkedéssel magával, na meg a felhasználók többségével, mivel gyerekes kis p*csfejek, még a felnőttek is. (A többség, pontosabban az ilyenek között nagyobb arányú a hajlandóság arra, hogy ismerkedős oldalakon vadásszon, mint a normálisak között, azok többsége oda se szagol, fel sem merül benne, hogy regisztráljon, ha meg felmerül és regisztrál, rádöbben arra, hogy a sok *csfej üzenetei elvonják az ő üzeneteiről a figyelmet, így aztán hamar le is lép.)


Az ismerkedéssel az a gond, hogy ha azért vagy valahol, hogy ismerkedj, az megöli az ismerkedést, és csak néhány kivételes eset marad, amivel az ilyen oldalak azért még reklámozhatják magukat, de amögött ott van másik százezer ismerkedési kudarc. Közös program kell, ahol véletlenül, járulékosan egyébként ismerkedünk.


Ráadásul ha az a cél, hogy megismerkedjen veled, akkor óhatatlanul is manipulálni fog, nem önmagát adja, te pedig érzed ezt, és ellenállsz. Ha viszont nem az ismerkedés a cél (pláne nem társkeresés), hanem ez csak járulékos tényező, akkor már sokkal lazábban megtörténik. Szóval baráti társaság, kulturális programok, Facebook. Csak ne az ismerkedés legyen a cél, az legyen csak járulékos, és akkor megtörténik. Én így ismertem meg a barátnőmet. Volt időnk megismerni egymást, a távismeretségből aztán személyes találkozás lett (de még akkor sem ismerkedési céllal, pusztán csak úgy alakult), aztán távkapcsolat, majd összeköltözés. Ha azonnal úgy írtam volna rá, hogy szia, szeretnélek megismerni, mert tetszel, na arra mérget vehetsz, ebből semmi se lett volna.

2017. jún. 27. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem többször is sikerült párt találnom internetes társkereső oldalon, mostani párom is "onnan van", és már gyerekünk is van. Ajánlom pl.: paratlan.hu
2017. jún. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!