Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan felejthetném el a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejthetném el a plátòi szerelmemet?

Figyelt kérdés

Nem ismerem őt de azt tudom hogy egy nagyon nagy nőcsábász. Lassan 3 ève tart ez a plàtòi dolog. El akarom felejteni őt mert emiatt mar mas sràcok felè sem tudok nyitni. Mik a tuti tippek ahhoz hogy elfelejtsünk valakit?

17/l



2018. febr. 6. 18:38
 1/6 anonim ***** válasza:
30%

Tehát elfelejeteni egy olyan dolgot ami nem is létezik csak a te fejedben? :D


Eléggé buta vagy, de mindegy fogjuk arra hogy fiatal vagy.


Tehát az a személy akit te istenitesz valójában nem is ismered, hallasz róla ezt azt ilyen-olyan mások szerint és te biztos, hogy csodálod attól függetlenül hogy EGYÁLTALÁN tényleg biztosra tudnád e milyen, vagy milyen lenne veled.


Tehát gyakorlatilag ez nem plátói szerelem, hanem berögződés egy ideális kép utáni vágyakozás tehát egy abszolút képzelet szülemény akibe szerelmes vagy :D



ERGO nem létezik :).

2018. febr. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
És ha beszélnél vele? Vagy az kiderülne, hogy aranyos, és téged is fölszedhetne; mert lehet, hogy jó páros lennétek együtt; ha meg nem aranyos, akkor meg kiábrándulsz belőle és kész. Amúgy én nem tudom. De ha viszont pl olyan, hogy te pl esetleg komoly kapcsolatra vágynál, ő pedig szinte mindenkit- rajtad kívül/hozzád még nem jutott el - fölszed, akkor talán nem kéne kezdeni vele.
2018. febr. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
*de megszűnik ez az őrlődésed reményeid szerint. Lehet, hogy azért érzel ilyen nagy vonzást az ő irányába, mert dolgotok van együtt az életben, tudnátok egymásnak akár valamilyen filozófiát átadni. Szóval tanulhatnátok egymástól, akár mások viselkedését vagy pl sajátot is könnyebben sikerülhetne megfejteni; pl, ha tükröt mutat. De amúgy szóval tehát akkor hívd föl szerintem magadra valahogy az ő figyelmét. De nem arra gondolok, hogy "pakolj ki mindent", mert azt minek. Na szóval, amúgy meg , ha "mindenkit tényleg fölszed", akkor meg lehet, hogy pont nálad állna le a folyamat, mert pl lehet, hogyha magadra vonnád a figyelmét, hogy bele kerülj a gondolataiba, a látóterébe, akkor lehet, hogy téged pl annyira megszeretne, hogy veled tervezne már hosszú-távra is, és végig veled akarna maradni, és lehorgonyozna melletted, nem nézne már új csajok után. Szóval talán próbáld meg, nézd meg, mi sülne ki belőle. Ha ennyire vonz, akkor elrontani nem tudod. Meg amúgy se igazán.
2018. febr. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

*Ja de amúgy még az is lehet, hogy neki is van most tartósan olyan valakije , akivel most tökéletesen jól érzi magát; de lehet,hogy a te kedvedért esetleg képes lenne kijönni még egy ilyen kapcsolatból is; de lehet, hogy nem.

Szóval passzolok:D

2018. febr. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

#1 voltunk màr egy tàrsasàgban a saját szememmel tapasztaltam hogy szereti a nőket. Igen valòban a tökèletes ideált hajszolok ezért is plàtòi ez a dolog. Minto amikor vki szerelmes a filmsztàrba ő se tökèletes de a rajongò fejében viszont az.

#3 aranyos amiket ìrsz de nem hiszek az ilyen karmàs "dolgotok van együtt az èletben" dolgokban. De azért köszi:)

2018. febr. 6. 19:19
 6/6 anonim válasza:

Ilyen voltam 14 évesen, 2.5 évig tartott. Tiltott gyümölcs volt (távoli rokon), de nem ismertem és mikor beleszerettem (első látásra)sem tudtam. Láthatóan ez kölcsönös vonzalom volt.

De az első válaszon jót nevettem, a huszonéves felnőtt fejemnek jól esett az igazság! Mert teljesen igaza van!

Megoldás? Másik, igazi/valós pasi/szerelem vagy próbálkozz be és meglátod milyen.

2018. febr. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!