Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel felejthetném el a volt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel felejthetném el a volt szerelmemet? 😞

Figyelt kérdés

Fél éve szakított velem életem szerelme.

Nem megy a felejtés, napról napra egyre rosszabb, főleg most hogy jön a Karácsony.

Nagyon rosszul vagyok már, segítsen valaki kérem.

18/L


2017. dec. 20. 17:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Dettó ugyan ez, foglalkozz a barátaiddal/családoddal, járkálj el barátokkal és idővel jobb lesz. :/
2017. dec. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Gyere át hozzám én is nem rég szakitottam a barátnőmmel :D van f**a ágyam, meg van nálam pia is, berakunk valami jó filmet amit a felénél megfogunk unni nem erőszak de utána csapd ki a V betűt..utánna segitek neked csinálni valami fa*za kaját (persze csak szóban) utána megint ha van kedved csapassuk anyám-apám itthon vannak de ők is csapatni fogják szóval nem lesz gond, nagy party lesz! szerettel várlak...puszi!
2017. dec. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Gyere, szívesen simogatlak. :)


25/F

2017. dec. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én fiúként vagyok ebben a helyzetben, tudom milyen sz-r érzés. Nekem az segített, hogy ismerkedek lányokkal meg eljárok programokra haverokkal, filmezek vagy mással kötöm le a szabadidőmet. Aki úgy eldobott, mint egy szemetet, az nem érdemel meg téged. Gondolj erre!
2017. dec. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Már az eleje nem igaz annak, amit írtál. Sose volt és nem is lesz az életed szerelme egy olyan ember, aki nem akar veled törődni. Sose értettem hogy lehet szeretni valakit, aki le se sz-r...
2017. dec. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!