Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Bejönnek valakinek a kövér...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejönnek valakinek a kövér lányok?

Figyelt kérdés
Igazából én kissé molett vagyok és a társadalomba be tudtam illeszkedni mert senki nem piszkál. Rengeteg diétát kipróbáltam már de csak kórház lett a vége. Gyerek színész vagyok 14 éves de azt érzem macskákkal fogok meghalni. Mert a körülöttem lévő embereknek mindenkinek van párja csak nekem nincs . Be fogok jönni egyáltalán valakinek??

2018. febr. 2. 12:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%

Persze, hogy fogsz tetszeni valakinek. :)

Legyen önbizalmad! Vannak fiúk,férfiak, akiknek a vékony lányok nem tetszenek.

2018. febr. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
51%
14 évesen még ne ez legyen a legnagyobb gondod!
2018. febr. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%
A kisugárzás a lényeg, a nőies öltözködés pedig könnyen elfedi a pluszkilókat. Egyébként megkérdezhetem milyen magas vagy és hány kiló? Lehet, csak bebeszéled magadnak, hogy kövér vagy...
2018. febr. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
18%
Szia! Hát az az igazság, hogy senki nem akar duci csajjal foglalkozni még a duci fiúk sem, maximum nincs más alapon. Hogy tanácsot is adjak mindenképpen járj konditerembe olyan helyre ahhol segítenek étrendben és gyakorlatokban is vagy kezdj bele valamilyen sportba, tánc, foci, önvédelem stb. Olyan nincs h nem tudsz fogyni, ha több kalóriát égetsz, mint fogyasztasz akkor fogyni fogsz ez törvényszerű. Van egy két youtube csatorna amit tudok ajánlani, ha érdekel írj!
2018. febr. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
51%
14 éves korú lány még simán valtozhat;)
2018. febr. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
18%
A kövér lányok csak a nem normális embereknek tetszenek :D
2018. febr. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
17%
Nekem nem.
2018. febr. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
21%

Kérdésedre válaszolva igen. De mi ez a hozzáállás.. még csak 14 vagy, addigra lehet 2x lefogysz. :D

Párkapcsolattal meg még ráérsz. :)

2018. febr. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
62%
Emberek attól még hogy nektek nem jönnek be a molettebb nők, attól még másoknak tetszhetnek... Speciel én is az utobbi kategóriában vagyok 17/f
2018. febr. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Nekem Igen, írhatnak is, ha gondolják :D
2018. febr. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!