Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kövér vagyok és nem tudok még...

Kövér vagyok és nem tudok még egy fekvőtámaszt se megcsinálni lenne valakinek valami ötlete? Legjobban annak örülnék ha mondanátok egy edzés programot.

Figyelt kérdés

2017. okt. 25. 15:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha annyira kövér vagy akkor jó lehet Norbi duci tornája kezdésnek.Fent van a neten.Visszaveszel a kajából,beiktatod a mozgást és ha fogysz és nő picit az állóképességed, kezdhetsz komolyabb edzésbe.Amúgy nem vagyok híve Norbinak de azt gondolom, hogy egy valóban kövér embernek kezdésnek tényleg jó a duci torna.
2017. okt. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

1. Próbáld ki az úszást! A vízben nem számít, hogy ki hány kiló. Csak menj el egy jó edzőhöz, hogy tanítsa meg rendesen a technikát. Ha már korábban próbáltad és nem jött be, az valószínűleg azért volt, mert nem jó a technikád.


2. A biciklizés is kövérbarát mozgásforma, mivel a súlyodat nem neked kell viselned. És nagyon jól fogyaszt. A váltót minél könnyebb, "pörgősebb" fokozatra állítsd, inkább több könnyebb tekerés legyen, mint kevesebb nehezebb.


3. Gyalogolni mennyit szoktál egy nap? Inkább gyalog közlekedsz vagy autóval? Az is sokat számít.

2017. nov. 10. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a jó tanácsokat!
2018. ápr. 26. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!