Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nincs barátom? 17/l

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs barátom? 17/l

Figyelt kérdés
Nem vagyok egy ronda lány szerintem, szórakozó helyekre nem nagyon járok
2018. jan. 6. 16:19
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Küldj képet privátban és elmondom lehet -e baj.
2018. jan. 7. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Mert messze laksz tőlem
2018. jan. 8. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Túl sok oka nem lehet: személyiség, külső. Lehet választani :D
2018. jan. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Ugyanez a problémám :D Ha esetleg lenne kedved beszélgetni írj nyugodtan :) 18/F
2018. jan. 9. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
52%

Azt nem tudom miért nincs barátod, de inkább tanácsot szeretnék adni saját tapasztalatból.

Engem is nagyon idegesített, hogy körülöttem mindenki párkapcsolatban van, rengeteg osztálytársam járt már valakivel, már a barátnőmnek is van barátja, mindig vele megy haza stb. Zavart, hogy nekem nincs, pedig én is egy normális, kedves lány vagyok, a külsőmmel sincs baj, sőt, mondják, hogy milyen szép vagyok. Szerelmes voltam viszonzatlanul egy fiúba, aztán egy még elérhetetlenebb fiú is megtetszett. Most már egyikbe sem vagyok szerelmes, csak tetszenek, de nem gondolok rájuk állandóan. Szóval letettem erről az egészről. Felesleges erre rágörcsölni. Ha egy rendes, szép lány vagy, biztos lesz majd barátod, csak még nem jött el az ideje vagy jobbat érdemelsz, ami még várat magára (mondom ezt úgy, hogy nem hiszek az ilyen spirituális dolgokban). Addig is ne foglalkozz ezzel, majd ha jön a szerelem, akkor jön, erőltetni nem érdemes. Fiatal vagy még, semmiről nem késtél le!

2018. jan. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Egyetértek a 15-össel, szerintem jó tanácsot adott! :)
2018. jan. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!