Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Miért nem lehet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Miért nem lehet őszintének lenni, ha nem akartok semmit?

Figyelt kérdés

Kezd elegem lenni a hülye kifogásokból. Van egy forgatókönyv, amit többé-kevésbé mindenki követ. Egy üzenetemre több, mint egy napig nem kapok választ, erre megkérdezem, hogy most akkor mi a helyzet, és ilyenkor jön egy hol jobban, hol kevésbé kidolgozott kifogás, hogy miért nem ér rá a lány, de a beszélgetés nem folytatódik sem akkor, sem később. Ezen kívül két ritkább eset lehetséges, az egyik, hogy a kérdésemre nem reagál, a másik, hogy nem tűnik el, csak húzza az agyamat a végtelenségig, holott nem akar semmit. Olyan nagy elvárás, hogy az igazat mondjátok???

21/F


2017. okt. 31. 23:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagy pacsi, annó 4 hónapot vártam egy ilyen csajra. Pedig vagy 5 alkalommal rákérdeztem, hogy akar-e valamit vagy sem. 22/f
2017. okt. 31. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mert nem akarnak megbántani, vagy fene tudja. Mondjuk ha úgy nézzük, már te is tudod ezeket az eseteket, úgyhogy amikor ilyen van, tudod hogy hányadán állsz. Én azt nem szeretem, amikor egy lány tényleg a végtelenségig húzza az agyad, flörtölgettek, célozgattok, de közben mégsincs semmi több az ő részéről, te meg ebben így sosem leszel biztos. 20f
2017. nov. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Velem 1 éve történt,hogy elkezdett egy névről ismerős srác írogatni,majd nem sokkal azután mondta,hogy találkozzunk,stb.

Azt tudni kell,hogy nem vagyok semennyire népszerű a fiúk körében.Azaz nem heti szinten utasítottam vissza a srácokat,ő volt az első. Viszont úgy gondoltam,tisztességes megmondanom,hogy nem szeretnék találkozni. Sajnos nem értette meg először,többször kellett elmagyaráznom neki a dolgokat.

Amúgy kedves srác volt,én is kedvesen utasítottam vissza,és szerintem nem is tört meg lelkileg.

Ha egy srác veszi a bátorságot,és megkérdezi a lánytól a dolgot,akkor gondolom fel van készülve nemleges válaszra is,és mindenki jobban jár,ha egyenesen,őszintén beszélünk egymással :)

2017. nov. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én mindig őszinte vagyok
2017. nov. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Az eddigi válaszok alapján úgy tűnhet, hogy hülyeségeket beszélek, és ilyen nem létezik, közben meg gondolom, nem tetszik nekik a kérdés, és még így névtelenül is inkább csak lapítanak, ahogy ismerkedéskor is teszik...

Mindenesetre köszönöm a válaszokat!

2017. nov. 1. 19:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!