Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, akkor mégis ti mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, akkor mégis ti mit akartok?

Figyelt kérdés
Annyit kell tudni volt egy két éves kapcsolatom, ami eléggé megváltoztatott. Jobban tisztelem a nőket, nem játszadozok velük, udvarias, de határozott vagyok. A komoly kapcsolatom előtt elég nagy csajozós voltam, nem voltam bunkó de volt egy stílusom, ami bejött a lányoknak, olyan csajaim is voltak, akikről csak álmodni tudnék most már. Tehát elég nagyszájú voltam, tény akkor sem voltam csúnya gyerek, de most mivel férfiasodtam még jobb is a helyzet. De a komoly kapcsolat megváltoztatott, nem megy már az a nagypofájú csajozás. A lányok jelentős hányada jön azzal, nem az ilyen menő csávókra bukik stb. Több lánnyal is randiztam a kapcsolatom vége óta ( 1 éve lett vége ), de soha nem lett belőle semmi, pedig nem voltam nyámnyila, udvarias voltam és úgy viselkedtem, ahogy egy férfinak illene legalábbis igyekeztem, mégsem kellettem a lányoknak...tényleg érdekelne, hogy amikor nagypofám volt vajon miért ment jobban a csajozás, ha a lányoknak a normális fiúk kellenek, ja és nem qrváskodó barátnőim voltak, teljesen normálisak. Most meg mikor férfiasodtam és jó irányba változtam személyiségileg egy csaj sincs a közelemben...? :) Nem akarok általánosítani, az is lehet rossz lányokat fogtam ki, de azért az 1 év alatt 5-6 csajjal való randi sikertelensége után, le lehet valamiféle következtetést vonni statisztikailag, hogy a lányok jelentős hányadára igaz ez. Ez a kérdés nem provokáció akar lenni, de lehet csak a lányok is magukat akarják hitegetni, nem de? :) 19F

2016. dec. 27. 21:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Minden lány más és ebből eredően mindenki mást akar. Én például örülnék egy hosszan tartó kapcsolatnak. De biztos vannak olyanok, akik kevésbé preferálják az ilyet.

21/L

2016. dec. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
59%

Elárulok egy titkot: fogalmunk sincs, mit akarunk.

Néha azt akarjuk, hogy értünk küzdjenek, néha nekünk támad kedvünk ahhoz, hogy harcoljunk valakiért.

Néha az kell, hogy már csöpögősen romantikus legyen valaki, néha pedig ha már egy kedves szót elejtesz, fintorogva nézünk.

Ne próbálj megfejteni minket.

Egyébként jó úton jársz, maradj meg az udvarias stílusodnál, nem fogod megbánni. Egyszerűen nem jött össze azokkal a lányokkal, van ilyen. Hidd el, ha kitartó vagy, lesz olyan, akivel majd minden passzolni fog.

2016. dec. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a 15-16 éves korosztályban nagyszájúként menőnek számítottál, később a lányok is rájönnek, hogy az iyenek lealázzák őket, inkább nem kell. Lehet, hogy még mindig a tajparaszt kategóriába vagy sorolható, és ezért kerülnek, nem minden a külső. Ne vedd magadra, nem ismerlek, csak egy lehetőségként említem!!!
2016. dec. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
az a baj, hogy az illedelmes és az unalmas tulajdonságokat csak egy hajszál választja el... szóval ha illedelmes vagy akkor is villantani kéne néha valami izgalmasat, érdekeset.
2016. dec. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
unalmas életet abszolút nem élek, egyetemen tanulok, sportolok, sokat járok társaságokba, sok minden érdekel, de manapság sajnos a műveltség, mint érték ismeretlen fogalom sokak számára és itt a saját kortársaimról beszélek, tisztelet a kivételnek. Tehát régen például lehetett hódítani intellektualizmussal, most meg rád akasztják a tudálékos jelzőt kb. Most kissé eltértem a lényegtől, de tudjátok mivel a lányok se tudják mit akarnak, ezért a fiú se tudja és nagyon sok egyedülálló van, a fiatalok szexuális élete is gáz, a sok szingli miatt ezt statisztikák is kimutatták. Ezért a fiúk egy része magába fordul és beleesik a sikertelenség ördögi körébe, a másik fele meg elkezd menőzni és ha csak egy éjszakára is, de falja a nőket. Tajparaszt meg nem vagyok egyáltalán. :D Egyébként lassan ez már a pszichológia-filozófia témakörébe esik, de szerintem ez egy mindenkit érintő probléma, csak egy személyes példámmal szemléltetve.
2016. dec. 28. 00:27
 6/12 anonim ***** válasza:
Te most kapcsolatot akarsz vagy lányokat dönteni?. Kapcsolathoz idő kell és önmagadat kell adnod akkor magadhoz illő jön, ha csak döntögetni akarsz mindig meséld azt amit hallani akarnak, hazudj szemtelenül és légy egoista barom :D
2016. dec. 28. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ez csak idő kérdése, mivel ha tényleg lenyugodtál és rendesen kezeled a lányokat, annak meg lesz az eredménye. Nem tudom, mennyi szépítés van abban, amit írtál :D de ha a nagy része igaz, akkor csak legyél türelemmel és jön majd egy rendes lány. Akinek meg nem kell egy normális pasi, mert nem elég izgi ha nem csal meg, anélkül neked is jobb, hidd el. Szóval kitartás, és ne adj alább emiatt a rendes viselkedésből, mert bunkóként nagyobb eséllyel maradsz egyedül :D
2016. dec. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szerintem jobb egy stabil kapcsolat. Az utobbi időben én is csak olyan fiúkkal találkoztam, akikről éreztem, hogy valami nincs rendben. A menő srácok hamarabb észrevevődnek, de számomra rövid idő alatt nagyon taszítóvá válnak. Egy hosszútávú kapcsolatban pedig nélkülözhetetlen a spirituális, mentális hasonlóság is, mert enélkül csak veszekedések lesznek. Talán csak rossz lányokat fogtál ki, de ne zárkozz emiatt magadba.

18/L

2016. dec. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ebben a pszichologiaban van valami. A lanyok manapsag nagyon "kieheztetik" a fiukat elvarnak mindent a fiu kiad mindent magabol es aljas modon lese szarjak. Latom, tapasztalom sajnos ezvan most furak teny es valo es ezen mar enis sokat gondolgoztam nem megfejteni akarom oket de vhogy belekell gondolnom h mit akarhat ha akarok enis tole vmit a hirtelen hangulatvaltozasaik engem feludegelnek neha azthiszik magukrol kiralylanyok ugyvannak vele v megtetszik v nem kihasznalom kit erdekel tisztelet a kivetelnek :/
2017. jan. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező.. Ezt nem provokálásként, de szerintem örülj, hogy csak 6-7 db.-lány utasított el........ Engem szinte minden lány elutasít a külsőm miatt, mert ronda vagyok, szóval örülj neki, hogy jól nézel ki és, hogy volt egy 1-éves kapcsolatot..... Nekem még egy kapcsolatom sem volt eddig, mert folyamatosan elutasítanak a kinézetem miatt, pedig már rengeteg olyan dolgon változtattam, amin csak lehetett, de mind hiába........ 20/F
2017. jan. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!