Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Más is ėrzett...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Más is ėrzett már így?

Figyelt kérdés
Elėg rėgóta van pàrom.Aki engem nagyon szeret.Viszont mostanában az exei miatt elszomorodom tudom,hogy a múlt a jelen a fontos de mėgis valamiėrt nem ėrzem magam ėrtėkesnek az exei mellett tudom,hogy örülnöm kėne,hogy mellettem van de mėgse megy.Önbizalom hiányos vagyok tudom,hogy ő szėpnek làt de magamat ėn nem látom annak úgy ėrzem az exei sokkal jobbak.Mit tehetnėk,hogy nagyobb önbizalmam legyen ės ne hasonlítgassam magam másokhoz?Hogyan barátkozzak meg magammal.Akik voltak már ilyen helyzetbe,hogy győztėk le?
2017. okt. 29. 20:43
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem is pontosan ugyanez volt. Csak aztán kiderült hogy a hátam mögött még kavart az egyik exével.
2017. okt. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!