Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hetero srácok mit szólnátok,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hetero srácok mit szólnátok, ha egy fiú barátotok szerelmet vallana nektek?

Figyelt kérdés

Van egy barátom, aki nagyon bejön. Viszonylag jóban vagyunk, ezért is félek az egésztől.


Amikor beszélgetünk vagy vele vagyok sokszor ad félreérthető jeleket és hasonlók.


Viszont nem tudom, hogy tényleg meleg/biszexuális-e.

Elég sok ember melegnek gondolja, viszont volt barátnője (akivel szerény véleményem szerint nem nagyon illettek össze és nem is nagyon láttam igazi kapcsolatnak, de nem ez a lényeg...).


Azt tudom, hogy nem homofób, beszéltünk már ilyesmi dolgokról, azt mondta, hogy engedélyezné a melegházasságot és az örökbefogadást is...


Az utóbbi időben nagyon jó lehetőségeim lettek volna elmondani neki és egyre inkább terelődik erre meg a szerelemre a téma a beszélgetéseinkben, viszont nagyon nehéz neki erről beszélnem, mert félek attól, hogy negatív irányba változna az egész.

Legutóbb is, amikor rákérdezett, hogy mi a helyzet a szerelmi életemmel az 3 évvel ezelőtti barátnőmről beszéltem, akivel csak azért kezdtem járni, mert nem tudtam elfogadni, hogy meleg vagyok és azt hittem, hogy azzal megváltozhatok... Nyilván nem sikerült.

Szóval éppen ezért, ha már sikerül kinyögnöm végre, hogy meleg vagyok, akkor azt is meg szeretném osztani vele, hogy szeretem, szerelmes vagyok belé.

Vagy rossz ötlet? Inkább csak annyit mondjak, hogy meleg vagyok és figyeljem a reakcióit?


17/F és ő is 17/F


2017. okt. 29. 02:57
 1/8 anonim válasza:
100%

Szerintem egyenlőre mindenkép csak annyit mondj el, hogy meleg vagy. Ha jól fogadja is figyeld még egy darabig a reakcióit, elhúzódik-e stb. Ha továbbra is látod majd a jeleket hozd fel neki. Bevalanni valakinek a szerelmet mindig nehéz, de még ha félsz is a barátságotok végétől egy esetleges visszautasítás miatt, az még mindig jobb, mint később a "mi lett volna ha".

Sok sikert!


Lány 20

2017. okt. 29. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is azt tanácsolom, amit az első. Először csak tudasd vele az irányultságodat, hátha róla is kiderml valami;)
2017. okt. 29. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
38%
Én kiütném a g*cibe, plusz úgy megszakítanék minden kapcsolatot vele. Kerülném rendesen. Ja és ha próbálna szóba állni velem, még zaklatásért fel is jelenteném. Lehet lepontozni, de Te kérdezted, ez pedig az én véleményem. Nem mindenki elfogadó bárány, hogy jajj meleg, hát nem baj, majd beilleszkedik stb.
2017. okt. 29. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
39%

Pofon gyomros tökös....:D

Vigyáznék hogy ne kerüljön mögém

2017. okt. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Szerintem elég jól beilleszkedtem... Nem egy másik bolygóról jöttem, csak meleg vagyok.

Több barátom, ismerősöm is tudja fiúk-lányok vegyesen és mind támogatnak, mellettem állnak és többen ki is állnak mellettem, ha kell.


A kérdésben nem is ez a lényeg.

Azt, hogy direktbe elkerülne, csak mert meleg vagyok nem gondolnám és még azt sem, hogy ha mindent bevallanék elkerülne.

Inkább attól tartok, hogy fokozatosan megromlana az egész barátság. :(


Na mindegy, megfogadandó tanács, hogy azzal kezdjek, hogy meleg vagyok és csak akkor mondjam a többit, ha "úgy reagál".


Köszönöm a válaszokat.

2017. okt. 29. 14:33
 6/8 anonim ***** válasza:
37%

Nem értem miért lett lebontozva a #3-mas, teljes mértékben egyetértek vele! Miért a lepontozók mit mondanának? "De jó, higy meleg vagy, gyere sz.pj le?" Vagy mit?

Kérdező: Ha a barátod hetero, akkor semmiképp ne mond meg neki! Egy jó barátságnak lenne nagyon gyorsan vége. De ha bi, vagy homo, akkor egy próbát megér! :) :D

2017. okt. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Eldöntöttem, coming outolni fogok neki is.


Tök mindegy, több barátom tudja már, eddig semmi negatívat nem kaptam, mindenki pozitívan állt hozzá(m) ezután is.


Sokkal konzervatívabb barátaim is tudják és elfogadják, reményeim szerint ő sem lesz ezzel másképpen.


A többit meg csak akkor mondom, ha úgy reagál... Egyébként meg nem kell tudnia.

2017. okt. 29. 22:14
 8/8 anonim válasza:

Kedves 3-as, 4-es és 5-ös válaszoló!

Ti komolyan képesek lennétek ha nem is szó szerint ezt tenni, de hasonlóan rosszul bánni egy olyan személlyel, aki már x éve jó barátotok, csak a szexuális irányultsága miatt? Eldobnátok a sok együtt megélt szép emléket, a közös múltatokat? Bántanátok akár lelkileg, akár fizikailag valakit, akit állítólag szerettek?

Nagyon szomorú vagyok ha ezt komolyan gondoljátok. Nem azért, mert homofóbok vagytok. Sajnos a világ még nem tart ott hogy mindenki teljesen nyitott legyen a számára idegen dolgokra is, és ne előítélettel forduljon ahhoz amit nem ismer, ami megrémiszti, ami neki érthetetlen. Ez bizony nem így működik jelenleg, főleg nem itt Közép-Kelet-Európában. Nem is ti tehettek róla, ilyen neveltetést kaptatok, ilyen közegben váltok felnőtté. Viszont az, hogy egy közeli haverotokat a porba tiporjátok és végleg megszakítsátok vele a kapcsolatot azért, mert volt elég bátor vallomást tenni nektek, az durva. Elvileg a személyiségéért szeretitek, azért töltötök vele időt. Változtat a kedvességén, jófejségén, lazaságán, jó humorán, értelmességén, stb. az ha a saját neméhez vonzódik? A melegség nem maga az ember, csak az ember egy része, velejárója.

Nem árt, ha tudjátok hogy nap mint nap találkoztok melegekkel. Lehet, hogy az egyik osztálytársatok, tanárotok az, vagy a buszsofőr, a pénztáros lány, a fodrász, a postás, a moziban a jegyszedő, a szüleitek egyik munkatársa, valamelyik rokonotok. Hupsz, ti meg kedvesek voltatok vele igaz? De gáz.

Bocsi az offért. Kérdező, mi a helyzet azóta?

2017. nov. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!