Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha ráírtam a lányra, hogyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ráírtam a lányra, hogyan tovább? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Szóval,lányok,mi az a téma, amiről jót lehet veletek beszélgetni és én is tudok róla beszélni? Hogy kérdezzek rá,ha szeretnék személyesen is beszélni vele (egy suliba járunk, én okjra, ő 9-ikes)

.

Mit csináljak, ha lâtom, nem nagyon akar velem beszélni?

A tanâcsokat előre is köszönöm, fiúk is írhatnak, nem csak lányok.


2017. okt. 26. 22:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Tudd meg,mi a közös érdeklődési köröd,s arról. Vagy csak hallgasd ahogyan mesél neked valamiről amit szeret.
2017. okt. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csak kérdezgesd, majd ő mesél. Rá fogsz jönni, ha jó felé tart a beszélgetés, mert akkor visszakérdez, bővebben ír.
2017. okt. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia egyik lábad karácsony,a másik húsvét,találkozunk a két ünnep között?
2017. okt. 27. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én például az összeesküvés elméletekről, a madarakról az állatokról és a pszichológiáról
2018. márc. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!