Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Úgy érzem soha nem fogok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem soha nem fogok találni senkit (geeklife) (? ) 20/l

Figyelt kérdés

Sorstársak? Egy kis össznépi panaszkodás? :D

(Ez a kérdés célja lényegében)

De azért kifejtem:


Én is kicsit ilyen kocka típus vagyok, aki szeret a 4 fal között lenni, animézni, gamerkedni illetve minden ilyen témájú dolgot.

És hasonló "kocka" fiút nehéz találni...


Amikben voltam 1-2 egyetemi buli eleve esélytelen, ott csak nagyon introvertált emberek próbaltak ismerkedni, illetve ilyen tematikusabb pl. ázsiai buliban szintén nincsenek, csak 1 éjszakás vadászok, vagy ha elvétve mégis akkor baratnővel jön.


Szoktak ajánlani még a jatékben ismerkedést, de online már nem játszom és egyebként is élőben jobban szeretek ismerkedni, látni is a másikat.


Itt szeretném kiemelni, hogy privát üzenetekre nem válaszolok.:)


Még gondolkodom valamilyen gamer pubokban( Budapesten ), de nem nagyon ismerek ilyeneket, vagy valamilyen társasjaték klubban... na ilyet egyet sem ismerek. :D


Szóval ha valaki tud valami érdekes helyet ahol ilyen kis kocka típusú emberek megfordulnak, vagy sorstárs és kipanaszodná magát egy kicsit, várom a válaszát :3



2017. okt. 22. 13:22
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Elárulom neked itt is találnál magadhoz normális fiút. :) én a barátnőm itt ismertem meg gyakorikérdéseken 2 éve és azóta is együtt vagyunk. Amúgy inkább neten ismerkedj vagy aki közel lakik és találkoztok ilyesmi. Ami nehezebb feladat számomra az egy jó beszélgetőpartner találása. (általában lányokkal jobban szeretek beszélgetni mivel értelmesebbek.(való életben pedig fiú haverjaim vannak.)Persze barátnőm is tudja neki is sok fiú barátja van.) Sokszor ha írok valakinek vagy rám írnak vagy unalmasak, nem tudnak semmi témát mondani vagy 1-2 nap és befejeződött a beszélgetés... na mindegy. :D 20/F
2017. okt. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:

"Itt szeretném kiemelni, hogy privát üzenetekre nem válaszolok.:) "

rip :(

2017. okt. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:

Hát igazából csak a Cont tudom én is ajánlani, mint a többség, mert semmi kritériumot nem adtál,hogy merre élsz. Én gyakorta elmegyek mondo-ra és szerintem ott tènyleg remekül lehet ismerkedni. Főleg akkor, ha cosplay-be vagy. Vannak általába kisebb elkülönülések a cosplay alapján. Ott könnyü beszéd témát találni, ha ismered az adott animét. Mondanám, hogy èn szívesen megismernélek, de valószinű inkább mint lehetséges animés barátot, mivel nem tudom merre laksz. De amúgy ha jól tudom nemsokára lessz valami gamer találkozó ugyanugy pesten, oda is elmehetnèl ismerkedni. Remélem segítettem :)

18/F

2017. okt. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
És még azt hozzátenném, hogy ha nincs értelmes a témához fűződő válaszotok, akkor ne írjatok. Nagyon nagy értelmi színvonalat sugall, hogy így anonym-ba piszkáltok valakit, aki segítséget, tanácsot kért.
2017. okt. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
60%

Panaszkodsz, hogy jaj, de rossz neked, nem találsz senkit. Kimozdulni azt nem szeretsz, vagy ha mégis, akkor mindenféle kifogásokat találsz az ismerkedés ellen. Oké. De hogy akkor még az egyetlen csatornát, nevezetesen az online ismerkedést is elvből elutasítsd... ('kocka' létedre...)

Csak azt tudom mondani, hogy akkor jó magányoskodást. :) Írd ki ezt a panaszáradatot ide félévenként, a lelked megnyugszik, de nehogy ám tegyél valamit azért, hogy jobb legyen!

2017. okt. 23. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Én is valahogy hasonlóan érzek..

Szívesen ismerkednék hasonló érdeklődésű emberekkel mint amit leírtál.

Volt akikkel találkoztam de végül kiderült hogy mégsem hasonló az érdeklődési körünk..

Azóta is különböző oldalakon/fórumokon brobálok találni valakit :)

Többnyire kevesebb sikerrel, de azért nem adom fel..


18/f

2017. okt. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!