Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Úgy érzem soha nem fogok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem soha nem fogok találni senkit (geeklife) (? ) 20/l

Figyelt kérdés

Sorstársak? Egy kis össznépi panaszkodás? :D

(Ez a kérdés célja lényegében)

De azért kifejtem:


Én is kicsit ilyen kocka típus vagyok, aki szeret a 4 fal között lenni, animézni, gamerkedni illetve minden ilyen témájú dolgot.

És hasonló "kocka" fiút nehéz találni...


Amikben voltam 1-2 egyetemi buli eleve esélytelen, ott csak nagyon introvertált emberek próbaltak ismerkedni, illetve ilyen tematikusabb pl. ázsiai buliban szintén nincsenek, csak 1 éjszakás vadászok, vagy ha elvétve mégis akkor baratnővel jön.


Szoktak ajánlani még a jatékben ismerkedést, de online már nem játszom és egyebként is élőben jobban szeretek ismerkedni, látni is a másikat.


Itt szeretném kiemelni, hogy privát üzenetekre nem válaszolok.:)


Még gondolkodom valamilyen gamer pubokban( Budapesten ), de nem nagyon ismerek ilyeneket, vagy valamilyen társasjaték klubban... na ilyet egyet sem ismerek. :D


Szóval ha valaki tud valami érdekes helyet ahol ilyen kis kocka típusú emberek megfordulnak, vagy sorstárs és kipanaszodná magát egy kicsit, várom a válaszát :3



2017. okt. 22. 13:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

A kocka típusú emberekkel nehéz találkozni, mert nem igazán járnak el sehová. Én is az vagyok, legalábbis egy bizonyos szinten, és nem jártam el sehová. De majd változtatok, mert így az életben nem lesznek ismerőseim. Mozdulj ki a komfortzónádból! :D

17/F

2017. okt. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
járj el conokra, keress animés, gamer klubbokat facebook csoportokat, ismerkedj ott emberekkel, szervezzetek baráti összejöveteleket
2017. okt. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Igen, ezeket már én is sokszor eltervezgettem es vagy nem lett belőle semmi, vagy nem úgy sült el, ahogy gondoltam.


Pl. Volt, hogy ilyen Japanos buliba ismertem meg valakit, aki hétköznapokban teljesen másmilyen.

Conon pedig megvannak a kis klikkek akik ált. együtt mennek, és a kort is lehetetlenseg belőni. Volt akikeket mi néztünk 14nek és 17 évesek voltak, volt akik minket néztek 14nek, mi 19 körül voltunk akkor. :D

2017. okt. 22. 13:39
 4/16 anonim ***** válasza:
74%
Nem nagyon tudod, mit jelent az introvertált, ugye? Vagy ha tudod, akkor miért úgy írsz róluk, mintha azok milyen nyitott, ismerkedős emberek lennének? Pláne, ha "nagyon" introvertáltat írsz... Jaj, buta vagy, mint a tök, ezért nem érdekelsz senkit. Amúgy meg... én is gamer vagyok, szeretek a szobámban filmezni és így tovább, de kikérem magamnak, hogy kockának nevezzen bárki is... Szerintem nézz utána a szavak jelentésének.
2017. okt. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
50%
Meg is érdemled hogy ne találj senkit! Lusta vagy kimenni a negy fal közül s ami megjobb hogy interneten se akarsz ismerkedni! Szerintem 20 eves letedre kicsit összeszedhetnéd magad! En 23 vagyok de ilyen nővel aki csak a játékig játékokig lat semmit se akarnék tőle! Ember! Papíron nagykorú, felnőtt vagy! Tanulj meg felnőni ehhez fejben is! A saját paradox helyzeted miatt meg kár itt panaszkodnod hogy senkit nem találsz! Ez most lehet nyers volt ahogy fogalmaztam, de lehet lepontozni!
2017. okt. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Jaj elnézést, kimaradt egy "nem" vagyis "nagyon nem introveltált emberek" akart lenni, ilyen kis vicceskedő formában akartam írni, de úgy látszik akkor ez nem jött be.:D

De sok más hiba is van benne, meg keresheted azokat is, ha zavar :)

Jó neked, te nem vallod magad kockának, én meg igen, ahogy a barátaim nagy részei is az, köztünk ez nem sértés, sőt :)

2017. okt. 22. 13:51
 7/16 A kérdező kommentje:

5ös: Kimennék a 4 fal közül, csak azt nem tudom hova menjek.

Mert vagy az egyik barátnőnél gyűlünk össze, vagy az erdőben sétálunk, illetve néha kávézóba megyünk, de eggyik hely sem ismerkedésre alkalmas. Szóval ha, tudsz jó helyet akkor szólj :D

2017. okt. 22. 13:56
 8/16 anonim ***** válasza:
Legalább túlsúlyos is vagy? Mert általában ők nem szokták érteni, hogy miért nem találnak pasit maguknak.
2017. okt. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Nem igazán, 50kg alatt vagyok 165cm magassághoz. :)
2017. okt. 22. 14:05
 10/16 anonim ***** válasza:
Itt szeretném kiemelni, hogy ha a privát üzenetekre nem válaszolsz, akkor írj nekem, mert én szoktam :D :*
2017. okt. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!