Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem vesz észre senki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem vesz észre senki?

Figyelt kérdés

Soha nem vesz észre senki. Pedig szerintem nem vagyok csúnya,nem vagyok olyan sovány mint a mai lányok,de szerintem nincs rossz alakom,figyelek az étkezésre és táncolok. Ápolt is vagyok szerintem,nagyon odafigyelek magamra. Próbálok csinosan öltözni,az aktuális divat trendeket beleépíteni a ruhatáramba és a saját ízlésemhez igazítani. Buta sem vagyok,humorosnak is tartom magam és elég közvetlen vagyok,bárkivel el tudok beszélgetni. Mégis ha elmegyek a barátaimmal valahova tuti hogy én leszek az akire nem emlékeznek,nem is figyelnek. Nem tudom hogy mi lehet a probléma :(

Ötletek?



#ismerkedés #tetszés #Észrevétlen
2017. okt. 8. 15:08
 1/8 A kérdező kommentje:
16/L
2017. okt. 8. 15:09
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Most nagyából elképzeltelek magam elött, szerintem egyáltalán nem a külsőddel van a probléma.


Ezt a nők hiszik, hogy nekünk annyira a szépség a fontos...

ahogy én elképzeltelek "tömeg gyártmány vagy" tehát igazából nem tükrözöd a saját egyéniséged, hanem a társadalmi normákhoz alakitod.


Nem tudom milyen környéken élsz, nálunk példuál az ilyen előny, de csak mert nagyon buta emberek vannak itt és kit város. Ha itt valakinek már Nike cipője van össze kell vele haverkodni :D


Viszont a te eseted gondolom más, szerintem csak túlságosan bele ólvadsz a környezetedbe ezáltal.


NINCS saját egyéniséged, vagyis van csak nem látható.

2017. okt. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom,lehet igazad van. De nem hinném hogy úgy nézek ki mint a többiek..de persze ezt én nem láthatom.
2017. okt. 8. 15:21
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

lehet csak nem veszed észre hog észrevettek :o

vagy lehet vakok, vagy lehet én vagyok vak, vagy mindenki vak :o vagy a világ több mint gondolnának, vagy kevesebb, ezer meg ezer különböző oka lehet a kérdésednek, nem okokat kell itt keresni, fogadd el magad aztán légy természetes és önmagad :)

Lefogadom nagy dumás vagy csak ha épenséggel eszedbejut valami akkor fejben azt mondod hogy áhh mindegy ezt nem mondom ki, ezeket a hülye gondolatokat kergesd el, nem hagyják hogy önmagad légy :D

18f

2017. okt. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanezt tudom mondani, mint a felettem lévő. Fiúként nekem nagyon egyformának tűnnek a tömeglányok és sokszor se a nevükre se az arcukra nem emlékszem, mert mindegyik ugyan úgy néz ki.

Szerintem változtass egy kicsit az öltözködéseden és akkor már szerintem nagy eséllyel fel fognak rád figyelni.

2017. okt. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ötös vagyok, a kettesnek a számtam a "felettem lévő"-t:D
2017. okt. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm:) Igyekszem megfogadni a tanácsokat😄
2017. okt. 8. 15:24
 8/8 anonim ***** válasza:

Velem is ez van, de nagyon durván.

Konkrétan még a tanárok is az én nevemet jegyzik meg utoljára, még az igazi kisangyal, társaságban meg sem szólaló lányok nevét is előbb megjegyzik.

Vagy összekeverven valakivel, vagy tényleg meg se jegyeznek. Ilyenkor persze tök hülyén érzem magam, hogy már szinte mindenkivel lepacsizik a tanár, de ha én nem jönnék egyszer órára, akkor fel se tűnne neki.

De a fiúk se vesznek észre, meg más lányok se emlékeznek rám, ha egy közös ismerős révén találkozunk. Bezzeg én még azt is megjegyzem, hogy az xy kishúga laktózérzékeny.

Ez van :'D

2017. okt. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!