Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan tegyem tul magam rajta...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem tul magam rajta (ezeken a dolgokon)?

Figyelt kérdés

Egy dolog mostmár betette a kiskaput nalam. Szoval van egy fiu akivel tavaly nem voltam joba, de azt mondta, hogy megváltozott. Tenyleg ugy tunt,hogy igen de vegul rajottem,hogy nem es engem allitott be rossznak,mintha az en hibam lett volna,hogy most igy alakult ,hohy megint rosszba lettünk. Es ilyenkor mindig en erzem magam hibásnak

Mindig adok egy masodik,harmadik eselyt olyan embereknek akiknek nem kene. Mindig elhiszem, hogy á mostmár biztos tenyleg megvaltozott. Es ilyenkor napokig sirok es gondolkozok rajta.



#csalódás #bánat #Tul lenni
2017. okt. 5. 20:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Figyelj. Lány vagy . Sokat sírsz. De egyszerűen lépned kell . Ne hagyd hogy foglalkozzon veled ez . Ugyanis a kiskapud oka az hogy olyannal foglalkozol amivelük az energiádnak sem tesz jót. Ennyi
2017. okt. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A legnehezebb,hogy mindig magamat hibáztatom!!
2017. okt. 5. 21:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!