Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem tudom megtenni?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom megtenni? (többi lent, légyszi olvasd el)

Figyelt kérdés
Habár 19 éves vagyok, tini kategóriában kérdezek. Fiú vagyok, és eddig 2 kapcsolat áll mögöttem. Egyik, ami 7, és egy másik, ami 8 hónapig tartott. Az utóbbinak éppen most lett vége 1 hónapja, és nem én szakítottam, így mondanom sem kell, még ma is rosszul esik. A kérdés a következő: Miért nem tudok (merek) kezdeményezni? Iskolába járok, felsőoktatásra, de egy helyre a középsulisokkal. Nem vagyok népszerű és nem is igazán szeretnek. Ez látszik azon, hogy a facebookon sem nagyon keres senki, és (habár állítólag nem lényeg), nem is lájkolnak engem igazán. De állítólag a kinézetemmel semmi probléma, egyszerűen nem érdeklem az embereket. Nem tudok rájönni miért. Az elmúlt napokban írtam egy lánynak, akit még csak nem is láttam, hogy nincs-e kedve beszélni, és egyszerűen egy mondattal lekoptatott. Persze.. neki 300 lájkos képei vannak nekem meg 15, biztosan azért. A volt 2 barátnőimnél sem én kezdeményeztem. Mindkettő facebook ismerkedéssel indult és viszonylag jó kapcsolat lehetett, mert hiányzik nekem mindkettő. Nem szeretnék egy "egyszer használtaos lányra ráírni", de rávenni sem tudom magam, hiszen ha egy olyan is elhajt, én nem tudom mit teszek. Egyetlen tetsző lány sincs a közelemben, vagyis mind foglalt, és úgy érzem, ki vagyok a "menők" társaságából közösítve, hiszen én amúgy sem kedvelem a túlfestett lányokat, akik nyafogósak (ez csak egy példa.) Az osztályban nem igazán vannak barátaim, bár én mindig külön voltam, sosem hívtak sehová és nem keresték a társaságom, bár úgysem mentem volna velük, mondjuk éjszaka bulikba, mert a mai napig nem engednének itthon, és igazuk van. (Illetve engedne édesapám) Mit javasoltok? Magam alatt vagyok.. Szerettem volna én is a menők társaságába tartozni de nem megy. Szoftverfejlesztést tanulok, igen, az sem jön be a lányoknak, biztosan, de ez a legkisebb

2017. szept. 30. 19:43
 1/10 anonim válasza:

Teljesen megértelek, de sajnos nem tudok segíteni, mert én is a te cipődben járok. Esetleg van kedved beszélgetni?

16/L

2017. szept. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Persze, írj privátot :D
2017. szept. 30. 20:49
 3/10 anonim ***** válasza:
ne a lájkokat nézd és inkább ne neten próbálj ismerkedni, ahol csak ilyen értelmetlen dolgok alapján tudnak rólad (eredendően téves) következtetéseket levonni. keress olyan programokat kint a való életben, amik érdekelnek (és lehetőleg lányokat is). járj nyelviskolába, koncertekre, sportolni, filmklubba, matek szakkörre, tánciskolába, stb...
2017. szept. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
igazából a hét 5 napján kötelezően iskola reggeltől vagy van hogy déltől estig, hétvégén meg sok a munka itthon. És ez nem egy kifogás sajnos
2017. szept. 30. 21:21
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem baj, ha a neten probalkozol, de ne a likeokat nezd...a 300like-os lanyok altalaban a 300 like-os fiukat keresik....szoritok neked :) 17L
2017. szept. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm :)
2017. szept. 30. 21:30
 7/10 anonim ***** válasza:
Ne akarj a menokhoz tartozni, ha te nem vagy olyan mint ok
2017. szept. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Üdv a klubban. Ha gondolod, beszélhetünk. :D


17/f

2017. szept. 30. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Annyira szeretnék segíteni, de nem tudom, hogy hogyan tudnék :/

Egy kedves és nyitottabb lányt nézz ki magadnak, semmi féle képpen ne egy félénket. Ez segítene a dolgokban, nem csak néznétek egymást, mert meg sem mertek szólalni. Így a lány segíthet oldani a légkört és felpörgetni az ismerkedést. Ehhez viszont jól kell választanod. De ne a Facebook alapján, hanem az alapján, amit élőben tapasztalsz.

2017. okt. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, véletlen nyomtam a küldésre xD

Persze, tudom hogy hülyeség azt mondani, hogy menj oda hozzá, hiszen tudom, hogy nem mersz. De ha megismersz egy olyan lányt, akihez nem félsz odamenni, mert nem érzed azt, hogy kellemetlenség fog érni, akkor szerintem csak meg kellene próbálnod valahogy. Csak a jó csajt kell kifognod. A menőkhöz meg ne akarj tartozni, nem olyan jó dolog az. Csak legyél te. Nem mindenkinek a menők jönnek be ;)

14l

2017. okt. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!