Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan tudnék jobban kijönni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék jobban kijönni a fiúkkal? (lent, és kérlek olvasd végig)

Figyelt kérdés
Helló mindenki,én egy 15 éves gimnazista lány vagyok. Mostanában (és úgy alapjában véve) nem vagyok túl szerencsés a fiúk terén... Nem túlzottan hiszem hogy a kinézetem az oka, (eleve nem izgatnak az olyan fiúk akik az alapján ítélnek meg)viszont akkor a személyiségemmel van probléma... (De nem az a baj hogy a fiúkkal nem vagyok jóban, mert a barátaim 70%-a fiú, csak "úgy" nem jövök ki velük..)Gyors összefoglaló: talán a legjellemzőbb az hogy rocker vagyok (amellett nem vetem meg a metal-t és a punk-ot), szeretek olvasni és imádom a fantasy könyveket (jó kivéve a gyűrűk urát).. szeretem a horror és a thriller filmeket.. érdekelnek a művészetek, mint a festészet és az irodalom.. szeretem az irodalmat és a történelmet, viszont nagy gyengeségem a fizika és a kémia.. érdekel a pszichológia és a filozófia.. bevallom néha akaratos vagyok de ész érvekkel (általában) bármiről meg lehet győzni. A csillagjegyem kos, ha ez számít.. nem vagyok előítéletes és nyitott vagyok mindenre... néha idegesítő is tudok lenni, ha fáradt vagyok szinte hiperaktívvá válok vagy gyerekesen viselkedem.. nagyon nagyon nem vagyok rendmániás, sajnos ez gyakran látszik a szobámon is (de a jön valaki mindig kitakarítok).. az átlagosnál kicsit érzékenyebb vagyok, gyakran sírok, de mások előtt soha.. összegezve furcsa vagyok, meg is értem a fiúkat... De tudna nekem mondani valaki valamit, hogy min javítsak vagy mit kéne előtérbe/háttérbe szorítanom ahhoz hogy találjak valakit? Igen, tudom hogy fiatal vagyok, igen tudom hogy "felesleges" ezzel foglalkoznom, de szeretem szeretni az embereket, ha ők szeretnek engem... még ha ez nagyon hülyén is hangzik.. előre is kösz mindenkinek

2016. máj. 15. 21:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi de ezek alapján tökéletes lennél :D Mondjuk én a matekban jeleskedem és eléggé bolond jellem vagyok szóval hidd el nem engem keresel, de sok sikert a kapcsolatodhoz ha majd lesz :D

17F

2016. máj. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
így olvasva nincs baj veled nem tudom az igazi választ nem ismerlek talán ha dobnál 1 képet okosabb lennék
2016. máj. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
hát tényleg bolond vagy ha ezt mondod, de azért el ne hidd hogy komolyan mondom:D és köszi
2016. máj. 15. 22:04
 4/9 anonim ***** válasza:
74%
Ha ezek mellett ateista vagy akkor 10/10 pont. ;)
2016. máj. 16. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
mint írtam nyitott vagyok és ész érvekkel meg lehet győzni, de nem szeretek belefolyni az ilyen dolgokba (vallási nézetek)de ateistának vallom magam...
2016. máj. 16. 00:24
 6/9 anonim ***** válasza:
88%
Pont a Gyűrűk Urát nem szereted? :'( Ezt most nem bírom feldolgozni. Ekkora traumát így késő délután xD
2016. máj. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Én is hasonló személyiség vagyok. Írtad, hogy érdekel a művészet. Esetleg betudsz íratkozni valamire ami a legjobban érdekel és ott tudsz ismerkedni. Vagy ha a baráti körödből tetszik valaki, akkor vele talalkozgass vagy valami. Én mondjuk nem sietném el a helyedbe.
2016. máj. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
a punk lányok tangát vagy francia bugyit hordanak? bocsi ez a kérdés járt a fejemben miközben elolvastam:D
2016. máj. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nemrég küldtek nekem egy olyan levelet amiben az volt hogy: ,,minden este gondol rád valaki akit nem is veszel észre hogy létezik" stb stb. És szerintem ez rád is igaz ha rám is mert én is olyan tipus vagyok mint te. Sok szerencsét a továbbiakhoz!☺
2016. jún. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!