Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek helyre tudom meg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek helyre tudom meg ezt hozni? 15/L

Figyelt kérdés

Van egy fiú akivel osszejottem de 3 nap múlva azt mondtam hogy hagyjuk mert nekem ez nem megy és ma rájöttem hogy lehet hiba volt azt mondani hogy hagyjuk.

Tudni kell rola hogy eleg nagy csajozo és nekem olyanokat ígért hogy teljesen megváltozik mármint hogy leszokik a cigirol meg a piarol meg ilyenek,és hogy várni fog rám meg ilyenek de mikor szakítottunk 1 nap múlva már volt csaja illetve most is van ráadásul osztálytársam de mindegy csak arra szeretnek kilyukadni hogy a leírtak alapján érdemes lenne újra összejöjjön vele vagy inkább hagyjam békén és jól döntöttem?



2017. szept. 29. 21:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Hagyd békén! Csajozó, de neked ígérget, pedig alig voltatok együtt? Hagyjuk már...
2017. szept. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ne legyél naiv...nem a rossz szándék miatt mondom, de kislány vagy még, és éppen ezért meg kell tanulnod, hogy az ilyen kaliberű srácoktól ne várj semmit hosszabb távon. Ígérget? Szerinted miért? Hogy azt érezd, hogy valójában szeret téged és fontos vagy neki, de ugyanakkor csak te is egy vagy neki a sok közül.

Persze lehet, hogy tévedek, bár ezt kétlem.

2017. szept. 29. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen igazabol en is igy gondolkodtam csak tegnap lattam buszrol es elkapott az az erzes hogy lehet nem kellett volna de szerintem jol dontottem
2017. szept. 30. 08:04
 4/4 anonim ***** válasza:

A #2es vagyok megint

Szerintem is jól döntöttél. Fogsz úgyis találni egy olyan srácot aki tényleg meg fog becsülni, és nem csak egy leszel neki a sok közül.

2017. szept. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!