Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ez hogy lehet még helyre hozni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez hogy lehet még helyre hozni?

Figyelt kérdés

Elször is kerlek olvassátok el ezt mert ilyen volt a kapcsolat:


http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb-..


Azóta az van hogy szakítottunk több mint 1 év után


Viták voltak apróságokon: PL féltékenykedés, akkor h miért szólt hozzad az a lány ennyire féltékeny párom.

Meg meg magát kínozta olyanokkal, hogy ha nem vagyok vele nagyon feltett de mondtam neki ne tegye mert maganak okoz rosszat. Gondolom ez is benne van a dologba hogy ez megterhelte.

Akkor sokszor a múltról beszéltünk felhozunk dolgokat.

Akkor ált bennünk maradtak dolgok nem beszéltük ki rendesen mert mindig azt mondta ne ismételgessünk.


Azóta már ott tanulok mint o hetente többször találkoztunk és mar vagy 2 hónapja éreztem hogy nála nincs minden rendben.

Ez is volt bemaradt a vitákba de nem is komoly vitáink voltak csak apróságok.


Na és most telt be nalla a pohar de eddig nem mindta el hitegette magat h minden jobb lesz de semmi :(


Mar olyan semleges velem nem erdekli mi van velem hol ott szerintem itt hazudik mert aggodik meg mondta ha lenne masom utana nem jonne velem ossze stb


Nagyon szeretem és nem akarom elveszíteni.


Meg az volt hogy megcsokoltam vissza csokolt de utan elmondta ezert tette h ezzel se legyen nekem rossz. szoval ilyen szanalom bolt vagy mibol :(


Hogy szerezzem vissza ?


2017. jan. 9. 18:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Lépj tovább rajta, ez történt, vége. Persze nem azt mondom, hogy nem fog fájni, és lehet, hogy most lehetetlennek tűnik, de lesz majd aki egy életen át veled lesz, nem féltékenykedik stb. Aki mellett kiteljesedhetsz.
2017. jan. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
És ne írd ki ugyanazt a kérdést kétszer!
2017. jan. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!