Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy csunya 20 éves férfinak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy csunya 20 éves férfinak mennyi esélye van, hogy talál magának baratnőt? Elég ronda vagyok kép privátban.

Figyelt kérdés

2017. szept. 26. 16:20
1 2 3
 21/23 anonim válasza:
Küldhetsz képet, majd privátban kifejtem a gondolataim
2017. szept. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:
Köszönöm a képet. Őszintén tényleg nem vagy egy gyönyörű szép férfi, de én sem vagyok az. Hidd el egyszer eljön majd az igazi, ne félj. Egyébként járj el bulikba, és ismerkedj, vagy szimplán keresd az igazit! Sok sikert ! :)
2017. szept. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Én sem kellek senkinek a külsőm miatt kérdező........... Minden lány elutasít.......... 21/F
2017. szept. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!