Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » EZ mit jelent, miért van ez,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

EZ mit jelent, miért van ez, mit kellene csinálnom?

Figyelt kérdés
Amikor talalkozok vele egyszerüen félek ,feszengek és csak arra tudok gondolni,hogy vajon mit gondol rolam,vajon mit erez.De ugyanakkor nagyon jol érzem magam vele,nagyon hasonlo a személyisége.Ha nem latom,vagy nem vagyunk egyhelyen folyton ra gondolok es arra,hogy mi lenne ha járnank.Ugy erzem,hogy en is tetszek neki,abbol ahogy velem beszel,ahogy megnyilik nekem,vagy csak poenkodunk egy bulin vagy barhol.Cukkol,es olyan poenokat mond amik azzal kapcsolatosak,hogy jarjunk,meg hasonlok. de ugyanakkor nem lep.Ha en nem keresem o nem keres engem.Ez most mit jelent?

2017. szept. 23. 19:46
 1/4 kódolt nő válasza:
Szia. figyelj nem tudom hány évesek vagytok de ha túl léptétek a 16 év korosztályt akkor ha lány vagy ha fiú kezdeményezz. nem veszthetsz semmit és ha tényleg jó barát megért téged még akkor is ha nem akar semmit. ez egy jó próba kettőtöknek. írd meg neki vagy élőben hívd el randira. persze poénosan :D XD biztosan tetszel neki .
2017. szept. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
16 éves vagyk és lány,ő 17 éves.És köszönöm a választ.
2017. szept. 23. 20:21
 3/4 A kérdező kommentje:
kérlek még irjatok
2017. szept. 23. 20:50
 4/4 anonim ***** válasza:
Arra var hallod,hogy vegre kezdeményezz te idiota :DDD..es keresd tovabbra is,ne zavarjon,hogy nem ir rad(en is ilyen vagyok :p)
2017. szept. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!