Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem tűnt fel?

Figyelt kérdés
Csak nekem fura, hogy azoknak van barátnője akiknek apucianyuci mindent alá tolt meg ilyen telója meg olyan ruhája van meg ilyenek? Aki meg nem minden este másnak rázza a pics@j@t vagy nem Fb/insta függő hogy minden második percben olyan képet tesz ki ami lassan 18+ az le van qlázva?
2017. szept. 16. 19:32
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Miért vonsz le általános következtetést a saját nyomorod alapján?
2017. szept. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Milyen nyomor? Attól mert nincs pénzem nem lehet szeretni?
2017. szept. 16. 19:59
 3/8 anonim válasza:
55%

Igen, csak neked tűnt fel...

Hány éves vagy 10? Ez egyáltalán nem így van! Lehet te csak ezeket a példákat látod, de ez egy nagy m@rh@ság! Nekem is volt már néhány/ van barátom és egyáltalán nem vagyok fent semmilyen közösségi oldalon, csak messengerem, mailem és skype-om van. + A szüleim elváltak és anya napi 8-10 órát dolgozik ami mellett a legkisebb gondja is nagyobb annál, hogy kiny***a a s****m amit mellesleg nem posztolok minden másodpercben 18+ os karikával! Az a fontos, hogy milyen a természeted és, hogy mily ember vagy! Na meg az, hogy ne legyen túl nagy az elvárásod(mert az esetek nagy többségében az ilyen gondokból adódóan születnek az ehhez hasonló kérdések)... A "csúnya" lány bele szeret a "menő" csávóba akinek természetesen meg se fordul a fejében, hogy ne a "legnépszerűbb/legszebb/legrib*****abb(b*nom is én milyen jelzővel illeted)" csajt válassza a környéken. Ne ragadj le ezeknél a dolgoknál, hanem legyél nyitott és várj arra aki majd tényleg szeretni fog téged...vagy fordítva. Hogy is szokták mondani?... "A türelem rózsát terem."

2017. szept. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
55%
Az elsőnek igaza van LoL
2017. szept. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Tudod mi az elvárás? Őszinteség Tisztelet igaz szeretet ez sok?
2017. szept. 16. 20:13
 6/8 A kérdező kommentje:
Igazából külsőleg nincs nagy elvárás
2017. szept. 16. 20:29
 7/8 anonim ***** válasza:
84%

Szia!

Igen sajnos nekem is feltűnt amit írsz. Ugyanakkor itt van a saját ellenpéldám. Barátom sem gazdag, én sem vagyok az. Egyikünk sem a facebookon vagy más közösségi oldalon éli az életét, alig használjuk és akkor sem rakunk ki képeket... És mindezek mellett szeretjük egymást. Szóval van még normális ember :)

Remélem segítettem!:) Ha így gondolod, a felpontozásnak örülök :D

16/L

2017. szept. 17. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ne ezzel foglalkozz mert ez csak mégjobban megneheziti hogy boldog lehess egy olyan személlyel akit te is szeretnél.:)
2017. szept. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!