Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak? Van egy lány,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Van egy lány, kb fél éve ismerem és 4-6 napja beszéltünk rengeteget. Tök jól elvoltunk és úgy tűnt lehet valami.

Figyelt kérdés
De mikor megkérdeztem, azt mondta hogy,nem gondolta volna h én komolyan gondolom és így ő se úgy állt hozzá. Utoljára azt írta hogy egyenlőre legjobbbarát(?) Szinten vagyunk és hogy szól ha változik..ilyenkor mi van???

2017. márc. 7. 22:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Friend zone - barát zóna, feleslegesen várni. 1 évet vártam arra, hogy a lány akibe szerelmes voltam egykor talán majd megszeret. Ugyanez volt, szóról szóra: "én nagyon szeretlek, de csak mint barát és nem tudnék most veled összejönni". Megkérdeztem hogy "most?", mire azt mondta hogy "majd később talán, de most nem".

1 évet pazaroltam el rá, mire megismertem mást, akivel össze is jöttem. Persze a lány ( azóta több mint 1,5 év telt el hogy ezt mondta ) azóta sem változtatott a véleményén. Szeret, mint barát és én vagyok a legjobb fiú barátja, akire mindig számíthat, bármit elmondhat, stb.

Én azt mondom, hogy ne várj. Nem azt mondom hogy szakíts meg vele minden kapcsolatot. Ha akarod, legyetek jóban. De ne várj rá. Ne járj úgy mint én.

2017. márc. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Hagyd a faszba ebből nem lesz semmi
2017. márc. 8. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek
2017. márc. 8. 11:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!