Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek, ha nagyon félek a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha nagyon félek a lányoktól?

Figyelt kérdés

Egész eddigi életemben féltem a csajoktól. Már egészen ovis koromban ez volt velem. Általánosban ez rosszabb volt. Most szakgimiben ugyan ez a szitu. Jön a szalagavató, ahol az őrült osztályfőnököm mindenkinek választott párt. Vagyis a lányok választottak ki minket. Mindegy ez lényegtelen, a helyzet, hogyha dumálnom kell, nekem tetsző lánnyal, akkor ideges, feszült leszek, elkezdek dadogni, meg elpirulok, hányinger kerülget. De egyébként úgy általánosságban is utálok beszélgetni az emberekkel, legyen az férfi vagy nő. Van, amikor a boltba is szégyenlős vagyok, vagy ha valami ügyet kell intézni akkor is. Attól tartok, hogy ezt sohasem fogom kinőni, ezért pedig sosem lesz barátnőm...


17/F


2017. szept. 6. 16:00
 1/6 DollarDog ***** válasza:

Velem is ez volt, egy évvel ezelőtt! Legyél magabiztosabb! Szinte felnőtt férfi vagy! :D

18/F

2017. szept. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én is félek ha beszélnem kell és ideges leszek.Legyél magabiztosabb.:)

15L

2017. szept. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hogy legyek magabiztos, ha állandóan kiröhögnek és mindenki csúnyának tart.
2017. szept. 6. 16:27
 4/6 DollarDog ***** válasza:
Kik ők hogy az ő véleményüket tartod szem elött? Szrd le őket nagy ívből! Mutasd meg nekik hogy magabiztos vagy és nem érdekel téged az ő véleményük! A mai világban többet ér ez! Ne legyél az a pancser akit elnyomnak! Küzdeni nehéz és sokszor úgy néz ki nem éri meg! De próbáld csak meg! Vesztenivalód nincs!
2017. szept. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszolóval egyet értek.. Ne törődj másokkal... szivatnak?? Baxx rályuk.. egyik füleden be a másikon ki.. okos enged szamár szenved.. A csajok többsége sajnos meg olyan hogy ők csak gúnyt,viccet csinálnak belőled,meg hülyének néznek... (tisztelet a kivételnek)... az olyan csajokkal sem kell foglalkoznod...Majd elöbb vagy utóbb találsz egy normálisat,vagy lehet hogy a csaj fog rád találni.. Szóval nó para... türelem,és növessz önbizalmat akkor minden faja lesz. 19F
2017. szept. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2017. szept. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!