Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem lehetek olyan szép,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lehetek olyan szép, mint a többi lány? 17/L

Figyelt kérdés
2017. aug. 20. 21:06
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Én is ugyanezt erzem.

Valaki szemében majd szép leszel,tudod a mai világban a normális emberek nehezen találnak párt,mert mindenki az idióták után megy.

Ha küldesz képet én megmondom,hogy csúnya e vagy ,de szerintem nemvagy😁

17F

2017. aug. 21. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Úgyse fog neked képet küldeni, mivel bizonytalan önmagában. Egyébként meg nem gondolom, hogy te döntöd el azt, hogy ő csúnya-e vagy sem...
2017. aug. 22. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim válasza:
Csúnya nő nincs, csak kevés pia
2017. aug. 25. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim válasza:

Èn is azon a vèlemènyen vagyok , hogy mindenki szèp a maga módján. Egyèbkènt ha valaki szèp bizony èlvez előnyöket (hamarabbi előlèptetès, felvètel munkahelyre stb.) , de sokkal nehezebb igaz barátokat találni ès nagyon gyakran kapsz erős, durva szavakat mástól ,fèltèkenysègből ès ha nem elèg erős a lelked bizony bele roppanhatsz ebbe. Nem azt mondom , hog, ne akarj a saját szemed szerint szèp lenni , hanem azt , hogy ha mások szerint is szèp vagy akkor èrhetnek hasonló rossz dolgok.

(Sajnos ès nem sajnos tapasztalatból mondom)

Remèlem tudtam segìteni :)

2017. aug. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 DR. HOFFMANN GÉZA válasza:
Azért mert nincs önbizalmad. Elmondok egy történetet. Az indonéz szigetvilágban a menyasszonyt még megveszik az apjától. Volt egy nagyon csúnya lány, aki bujdokolt mások szeme elöl. De egyszer egy fiatalember meglátta őt, és nem hagyta a látvány érintetlenül. Beleszeretett. Ott azon a vidéken egy-két csirkét adtak egy lányért. Mivel a fiatalember nagyon vagyonos volt, hét marhával állított be, és kérte meg a lány kezét. A lány nem akarta elhinni, hogy ez vele történhetett meg! Annyira meglepte a lépés, és a hír, hogy Ő tetszhet valakinek, hogy pár éven belül ő lett a szigetvilág egyik legszebb asszonya. - De elég a történetből. Ha azt nézed, hogy mások szemében milyen vagy, elveszett emberként élsz! Önmagadnak akarj megfelelni. Önmagadért tegyél, a saját kitűzött objektív céljaidat valósítsd meg. A belső természeted majd alakít, és Te valóban Te leszel! Erős, vonzó, irigylésre méltó! De ezért tenned kell! Nem másokra nézni és a hülyeségeikre hallgatni.
2017. aug. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

25 persze, a csúnya lányért eljött a jóképű gazdag csávó.

Olyan sztorid nincs, ahol a csúnya csávót szedi fel jó nő?

2017. aug. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:

Mindenkiben van valami szép.Csak meg kell találni.😊

14L

2017. aug. 31. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!