Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem lehetek olyan szép,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lehetek olyan szép, mint a többi lány? 17/L

Figyelt kérdés
2017. aug. 20. 21:06
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Mert egyedi vagy. :)
2017. aug. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
63%
Szivesen látnák rólad egy képet, akkor tudnám véleményezni. bár nem hiszem el h nem vagy szép. Minden lányban van valami ami szép. Alak, arc, popsi, szemek, kéz, láb, lélek... stb.
2017. aug. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, ha nem vagy igénytelen, és belülről oké vagy, akkor a "csúfság" eltörpül a többi mellett. Sokkal jobb kisugárzásod lesz, ha letojod, hogy mit gondolnak rólad. Mindenkinek más tetszik. Mialatt a mostani divat szerinti "szép" lányoknak a vékony, felnyalt hajú fiúk tetszenek, addig én egy kopasz rocker srác vagyok bakanccsal, mégis volt már hasonló beállítottságú párom. Szóval ne add fel, biztos találsz majd valakit.
2017. aug. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Sminkelsz?
2017. aug. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%

OFF


Pán Péter.. .Majdnem mindenki ismer. Te vagy gyermekkorunk nagy hőse. Bár furcsállom ezt a trágár megnyilvánulást.

Takarodj innen, te imposztor!

2017. aug. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
79%

Mindent lehet kompenzálni. Bár azt mondják, hogy nem a ruha teszi az embert, ez nem igaz. Válassz divatos, hozzád illő ruhákat (nem kell drágának lenniük, csomó olcsó bolt van, ahol elég jó ruhák vannak). Sminkelj (nem kell erősen, elég egy alap smink is, az is nagyot tud dobni az ember lányán :D) és ügyelj a bőrödre, ápold rendesen, én főleg a természetes, otthoni praktikákat tudnám javasolni. Foglalkozz a hajaddal, ne hanyagold el. Személy szerint a természetes hajszín mellett vagyok, de ha festeted, akkor alaposan válassz, hogy jól mutasson a bőrödhöz/szemszínedhez, emellett vágasd rendszeresen, hogy ne töredezzen, ne legyen száraz, gondoskodj róla, hogy ne legyen zsíros és vágasd olyan formára, ami szintén illik az arcodhoz. Végül pedig sportolj! Ha az arcodat nem is, de az alakodat tudod formálni!

Hidd el, lehetsz szép, csak először a saját szemedben válj azzá, legyen önbizalmad és tuti tetszeni fogsz egy csomó srácnak!

Remélem tudtam segíteni, ha valamivel kapcsolatban kérdésed lenne, nyugodtan írj! 17/l

2017. aug. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, elmondhatatlanul sokat segítettetek!:)
2017. aug. 20. 22:28
 18/27 anonim ***** válasza:
57%
17-es vagyok, még annyi, hogy ismerkedj sokat. Nem feltétlenül olyan szándékból, csak kezdeményezz beszélgetéseket bárhol. Gondolom az önbizalomhiányodból adódóan otthonülős vagy, sajnos én is ebben a cipőben jártam, de kezdem kinőni. :)
2017. aug. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
13, telóról néztem, elírtam.
2017. aug. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Pán Péter! Jó megfigyelő vagy, nekem ez el is kerülte a figyelmem! Nagy grat! Ment a pacsi. 12-es voltam.
2017. aug. 21. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!