Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan kelthetném fel a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kelthetném fel a figyelmét?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akivel most megyünk egy koliba, és már ismerjük egymást, voltak a szüleivel nálunk, pár szót váltottunk is egymással, mindegyik kétértelmű megjegyzés volt. Ennek ellenére úgy érzem még nem figyelt fel rám igazán. Egy iskolába is fogunk járni és kollégiumba is. Tudnátok tippeket adni, amivel rám figyelne?

2017. aug. 7. 14:07
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam, hogy én 14 ő 16-17 éves.
2017. aug. 7. 14:08
 2/5 anonim ***** válasza:
Add, magad
2017. aug. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Értem, de ezen kívül mit tehetnék?
2017. aug. 8. 08:58
 4/5 A harmadik szem ***** válasza:
Akármit tehetnél, de ha jól akarod csinálni semmit se tegyél csak azért, hogy felfigyeljen. Ha azt akarod, hogy RÁD figyeljen fel, akkor add önmagad, mert ha csak azért vagy másmilyen, hogy felfigyeljen, akkor nem RÁD fog felfigyelni.
2017. aug. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkét válaszolónak. Azt fogom tenni. :)
2017. aug. 9. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!