Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kelthetném fel a fiú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kelthetném fel a fiú figyelmét?

Figyelt kérdés
Én 14 vagyok, ő pedig 17 , egy osztályba járunk mert ő bukott 😣 Elvileg mikor jott a sulinkba ( eddig nem ide járt) tetszettem neki. Több embernek is mondta, ők pedig visszamondták xd Szóval jelenleg ez az állás xd
2017. jún. 6. 20:54
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Írd fel a fejedre, hogy "szopnálak tövig", és máris a tiéd.
2017. jún. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
17 évesen 14 évesek közt? az kemény...
2017. jún. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Elso valaszolonak: Normalisan nem tudsz valaszolni? Es kifelejtettem hogy csak normalis valaszokat kerek.

Masodiknak: Hat, igen...

2017. jún. 7. 16:01
 4/5 anonim válasza:
Egy ilyen csírával összeállnál? Gondolj bele. Ha még az általánost sem volt képes 17 éves koráig elvégezni, hogy fogtok majd boldogulni az életben? Kicsit gondolkodj mielőtt hülyeséget csinálsz. De amúgy ha csak kúrni akarsz vele akkor az első válaszban leírt módszert ajánlom.. :D
2017. jún. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hogyha valóban tetszel neki, akkor majd ő kezdeményez. Add magad, ez a lényeg. Ha pedig nem csinál semmit akkor vagy nem igaz a pletyka vagy pedig elég nemmondomkimertaszűrőnemengedte ahhoz, hogy bármit is kezdj vele, ha már úgy gondolja, hogy majd a lány csinál mindent.;)
2017. aug. 10. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!