Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebből lehet még randi?

Figyelt kérdés
Az a problémám hogy van egy csaj akivel beszélgetek elmondja nekem minden problémáját, de az a baj hogy ezzel a csajjal badoon ismerkedtem meg és hülyeségből írtam hogy köztünk nem lehet semmi csak barátság, meg nem illünk össze. (HÜLYE VAGYOK). Tehát mikor messangeren elhívtam randizni erre hivatkozva mondta hogy nem jön el velem. Na de utána még beszéltem vele és elmondta hogy ilyen problémái vannak a családjába stb ezt mind hangüzenetbe mert közben sétált. Na már most az a baj hogy még jobban azt akarom hogy találkozzunk mert olyan szép hangja van. Egyszerűen utálok interneten ismerkedni.

#elutasítás #Badoo #Elutasította a randit #elutasított de még mindig beszélünk #elmond nekem mindent #nagyon tetszik nekem
2017. aug. 3. 08:21
 1/3 DollarDog ***** válasza:
78%
Kérdezd meg hogy nem e lenne kedve személyesen találkozni és úgy beszélgetni! Ha sikerül elhivni akkor a beszélgetés folyamán mond el neki hogy érzel és hogy azt hogy nem lehet köztetek semmi csak hirtelen felindulásból mondtad és hogy nem gondoltad komolyan! Ha még így se akar komolyabb kapcsolatot akkor más oka lehet nem pont az hogy ezt mondtad neki!
2017. aug. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mielőtt írsz, gondold át. Miután azt írtad neki hogy nem illetek össze, érthető hogy nem akar veled találkozni.
2017. aug. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Neked elment az eszed? Egy nőnek sose mondj olyat, hogy nem lehettek úgy együtt, mert nagyon megbántod. Én nagyon örülnék neki, ha összejöhetnék egy nővel, te meg mázlista vagy és ilyeneket mondasz? Csak gratulálni tudok neked "nyamvadt sunapajzs".

(Robert de Niro)

2017. aug. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!