Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ebből most lesz...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ebből most lesz valami?

Figyelt kérdés
Randiztam egy sráccal aki randi után rámírt hogy szép és aranyos vagyok meg hogy szívesen megölelt volna. 15/L

2017. jún. 4. 19:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ebből rántott hús lesz.
2017. jún. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 October15 ***** válasza:

1.: Ez nem internet kompatibilis. A helyes és adekvát válasz a "szilvás bukta mert azt szeretem". Alapműveltség. :D


Kérdező: Nos ha nem teljesen vagytok életképtelenek akkor pl egy 2. randi lesz belőle. Azt mondjuk megkérdezném a helyedben személyesen, hogy ezt mégis miért fb-n közölte ahelyett, hogy személyesen tenné. Érdekes reakciót figyelhetsz majd meg. :D


25F

2017. jún. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem itt nincsenek látnokok, szóval nem tudjuk, hogy lesz-e valami belőle, de ahogy a kettes írta, második randira jó esély van.
2017. jún. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!