Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol vannak a hasonló korú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vannak a hasonló korú ÉRETT fiúk?

Figyelt kérdés
Nem biztos, hogy be szeretnék pasizni, de annyira unom már, hogy csak a 12 éves kis hülyegyerekek találnak meg. Tök jó lenne végre valaki akivel értelmesen el lehet beszélgetni. Egyáltalán vannak BP-n ilyen fiúk?

2017. júl. 7. 12:06
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
88%
Na figyu kérdező.. én 19éves vagyok (január) és előtte meg 18 voltam.. nincs külömbség.. nemérzem egyáltalán, max annyi hogy a szám (1 év) egyel több.... szóval a 12 éves hülyegyerekek meg te a 13 éveddel nagy külömbség nincs.. ott is csak a számok játszanak.. úgyhogy azt tanácsolom hogy Ne nézd le a 12 évesebbeket csak azért mer te 13 vagy.. nem vagy sokkal tapasztaltabb náluk hidd el.. és egy jó tanács még: Ne akarj hamar felnőni.. mert a felnőtebbeknek nehezebb az életük mint a gyerekeknek.. inkább élvezd a gyerrekkori életeded mert ha nagyobb leszel (idősebb) akkor már nem nagyon fogod tudni kiélvezni.. egy komoly kapcsolat 13 évesen.. nem mondom (írom) hogy lehetetlen De az esély minimális... és hiába van már menzeszed.. ne hidd hogy attól már idősebb,vagy felnőtebb vagy és azért nézed le a fiatalabbakat.. képzeld a fiúknak meg abbam a korban már soknak elkezdődik a farkuk nőni amivel később úgy kielégíthetnek téged hogy sírni fogsz az örömödben... ennyi
2017. júl. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 bit123bit ***** válasza:
87%
"annyira unom már, hogy csak a 12 éves kis hülyegyerekek találnak meg." Én meg annyira unom már hogy kis 14 éves hülye gyerekek találnak meg.. Kicsit gondolkozz el azon hogy egy 12 éves ugyan olyan mint egy 13,és 14 éves.. Mivel csak pár év eltérés van köztük.. Én velem elég értelmesen el lehetne beszélni, de eddig egyetlen egy 16 év alatti nem volt erre képes, mivel egy 18 évesnek, és egy 14 évesnek vagy az alatt nagyon eltérő a gondolkodásmódjuk.. Lehet hogy te értelmesebb vagy mint az átlag kordbeliek, de akkor is nagyon gyerek vagy még ahogy egy 11,12,14 éves is az.. 18/F
2017. júl. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
84%
"nem biztos hogy be szeretnék pasizni" Már ez a fél mondat is kicsit sántít kedves kérdező, a többit előttem leírták. Arra viszont kíváncsi lennék hogy miben gondolod te magad másnak mint a "12 éves kis hülyegyerek" és mit tudnál te kezdeni egy igazán ÉRETT sráccal? 18/L
2017. júl. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nálam példáúl elbuknál. Számit a helyesírás, és nem szeretem a rövidítéseket. Amúgy ha már abba a hülye szövegdobozba kifér X mennyiségu karakter, akkor minek rövidíteni?
2017. júl. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 dicksongaylord válasza:
Vannak még ilyen korban érett fiúk. Higgy nekem. Nehéz találni de van bőven. Az osztályomból például ketten voltunk értelmesek ilyen korban
2017. júl. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Szia!

Én 13 éves pesti csávó vok!

Ha van vmi kérdésed priviben írj!

2017. júl. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!