Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van még reményem egy pasira?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még reményem egy pasira?

Figyelt kérdés
Depressziós vagyok, vannak öngyilkos hajlamaim (csak néha)... Kinek kell egy szuicid csaj? Szerintetek összejöhet nekem még valami? Most is tetszik egy fiú, neki is ez a baja velem...

2017. máj. 12. 23:04
 1/10 anonim válasza:
90%
Szia. Voltál már pszichológusnál / pszichiáternél?
2017. máj. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nemsokára fogok majd menni...
2017. máj. 12. 23:17
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha a kezelésed eredményes lenne, és nem attól kellene rettegnem,hogy mikor öli meg magát a barátnőm, akkor ez nem lenne kizáró ok. És szerintem ezzel sok srác lenne még így. :)

Szóval légy határozott, és tegyél meg mindent,hogy az állapotod jó legyen. Amíg nem sikerül, addig nem akarod eléggé! Erre szerintem elég jó motiváció a pártalálás (meg még néhány más dolog is).

2017. máj. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
59%
Korod?
2017. máj. 13. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Reményed mindig van, az én barátnőm is ilyen volt sőt még most is az és még mindig meg van. Bár elég rosszul érint hogy nem tudtam az állapotán segíteni, de hát ez van :(. Hidd el nagyon sokan szeretnék hogy a barátnőjük legyél ezt még látatlanban is megtudom mondani.
2017. máj. 13. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Először leszögezném, hogy nem szeretek a neten ismerkedni és nem ismerkedés céljából válaszolok most.


Szóval nekem valamilyen beteges indoknál fogva nekem tetszenek az ilyen lányok. Jól tűrik a fájdalmat és lehet csapkodni a feneküket, erősen. Meg valamiért ezen kivűl is tetszenek, de nem tudom miért. Lehet, hogy szpichológushoz kéne mennem, XD. Biztos vagyok benne, hogy van olyan pasi akinek ez tetszik (nekem is). Sajnis nem írtad a korod, de szerintem várd meg míg egy pasi érdeklődik írántad, és ő hívjon el randira! Ha valami fejlemény történik akkor megköszöném, ha értesítenél, mert érdekel, hogy mi lesz! ;)

2017. máj. 13. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Az embereknek ígyis elég problémájuk van az életbe amivel nap mint nap megkűzdenek.Senkinek sem kell egy depressziós,öngyilkos hajlamú lány mert ez csak egy plusz probléma.Ezért van az hogy általában a társaságkedvelő,nyitott ,vidám emberek kelendőek viszont az ilyenek mint te általában magányosak. Fogadd el; 2 lehetőséged van; vagy változtatsz, vagy pedig minden egyes nap sajnáltathatod magad egyedül és sírgatsz azon,hogy másoknak milyen könnyű az élet.
2017. máj. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Csak ha van szex.
2017. máj. 13. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Tini vagy?
2017. máj. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
11:40 Igen
2017. máj. 14. 09:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!