Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek hogy fel figyeljene...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy fel figyeljenek a lányok rám?

Figyelt kérdés
19 éves srác vagyok kb 18 cm magas 65 kg sportos test alkat divatos frizura de nem olyan diszbzi frizura. Igényesen öltözködöm csúnya se vagyok. Csak 1 probléma van nincs bátorságom, ha nagy nehezen rá veszem magam és oda megyek akkor azt a választ kapom hogy van barátom pedig csak annyit mondtam neki, hogy szia. Ilyenkor meg még lejjebb esik az önbizalmam és úgy vagyok vele, hogy bsszák meg amennyire csak bírják magukat. Pedig én normálisan nem bunkó paraszt módjára megyek oda hozzájuk vannak lány barátaim ők is kérdezik, hogy miért nincs barátnőm amikor ilYen figyelmes vagyok a lányokkal. Na erre én sem tudok választ adni. Szerintetek mi a gond?

2017. máj. 9. 22:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Nincsen gond veled, csak még várnod kell egy kicsit. Talán most is van olyan lány, akinek tetszel, de nem mer nyitni feléd. Attól, hogy elutasítanak, még ne legyen kevesebb az önbizalmad! :) Én is leráztam már olyat, aki egyébként jól nézett ki, csak éppen mást szeretek. 16/l
2017. máj. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Heló!


Mi a gond? Ennyiből aztán lehetetlen megmondani. Valószínűleg nem vagy szimpatikus nekik, és nem adnak több időt neked. Olyan helyen kellene ismerkedned, vagy olyan közegben, ahol nem pár másodperc alatt dől el ez az egész.


Annak érdekében, hogy felhívd magadra a figyelmet, rengeteg mindent tehetsz, mivel fogalmunk sincs, mik a lehetőségeid, pontos igényeid, kilátások..., ezért a gitározástól kezdve a táncon át a festészetig bármit lehetne mondani, amivel felhívhatod magadra a figyelmet.


"Ilyenkor meg még lejjebb esik az önbizalmam és úgy vagyok vele, hogy bsszák meg amennyire csak bírják magukat"

Vegyél figyelembe egy roppant mód lényeges dolgot: Te keresel valakit, de nem tudhatod, hogy ők mit akarnak, így nem hibáztathatod őket, csak azért, mert neked kell valami, ami nekik nem.


(+1 figyelj a helyesírásra. Egy-két hiba belefér, de ennyi... A lányoknak az igényes közlés is imponálhat.)

2017. máj. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Számomra az a gond, hogy engem például senki sem szólítana le. Egyébként meg nem értem miért nem jön össze. Talán rossz embereknél próbálkozó. Azért az elég nagy bunkóság ha egy szia után szinte elzavar egy sablon szöveggel.
2017. máj. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
ha 18 cm. magas vagy akkor FEL nem tudnak rád figyelni.
2017. máj. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó nyílván lemaradt egy 0 ha nem tűnt volna fel
2017. máj. 10. 11:53
 6/6 anonim válasza:
bocsi nem tűnt fel :(
2017. máj. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!