Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek ha frusztrál hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha frusztrál hogy nem vagyok szépfiú?

Figyelt kérdés
Az a baj hogyha bárki jobban néz ki elmegy az önbizalmam. Nem tudok így magabiztos lenni.
2017. máj. 6. 06:36
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Lányként én is ugyanígy érzek...
2017. máj. 6. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Csucsu007 ***** válasza:
85%

Szard le. Vonatkoztass el tőle. Én sem vagyok szőke herceg, mégis sokan próbálnak fűzni. Vagy hogy mondják ezt. Megnyerő legyél, ne helyes, de üres srác.

Amúgy összeválogatott ruhák, plusz egy jó haj, rengeteget dobhat az összképen :D

Remélem tudt segíteni

2017. máj. 6. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Fulár ***** válasza:
100%
A lehető leghamarabb próbáljátok kiverni a fejetekből,hogy a külső a legfontosabb!Ezt ez az elcseszett eltorzult világ próbálja belétek súlykolni!Legyetek jó szivűek és normis gondolkodásuak!A többi nem számít!
2017. máj. 6. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Azt hittem csak oltogatást kapok jó hogy nem csak én vagyok ezzel így
2017. máj. 6. 10:33
 5/7 Fulár ***** válasza:
75%
Persze,hogy nem!De próbálj meg arra rámenni,hogy jól érezd magad a bőrödben!
2017. máj. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#3

vagy te tévedsz, vagy az emberek jó része gondolkodik másképp nálad, vagy én vagyok a szerencsétlen, de már itt vagyok 20 évesen, és hiába próbálkoztam én lányoknál (interneten, ezt bevallom), "nem is értem miért nincs barátnőd", "jajj de rendes vagy", majd amikor meglátnak, akkor megértik miért nincs barátnőm, nekem személy szerint ez esik már kicsit rosszul, nem az hogy más jobban néz ki nálam

2017. máj. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ezzel sokan vannak így rajtad kívül. Lehet most hüyleséget mondok, de nem értek egyet a #3as válaszolóval, mert a külső igenis számít, mégha azt us vallod, hogy nem, de igen. Valamennyire biztosan, legalább az azt első találkozásnál. Az nem baj, hogy nem vagy szépfiú, mert mindig lehet dobni az összképen. Ahogy írták előttem is, egy jó haj, ruha is sokat javít. Azonban első szempont, hogy MAGADNAK felelj meg. Mert ha magadnak nem tetszel, nem fogadod el magadat, akkor hogy várod el, miért szeretnéd, hogy más elfogadjon?

És akkor, ha vannak nálad helyesebbek? Meleg vagy, hogy a fiúkat nézed? Távol áll tőlem a homofóbia, félreértés ne essék. Azonban ne akarj mindig versengeni a "fajtársaiddal", mert akkor soha nem leszel elég jó magadnak. Hiszen mindenkinél van jobb.

15/L

2017. máj. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!