Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van egy lány az osztályban...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány az osztályban aki nagyon nyomul rám. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Sziasztok, most vagyok először az oldalon.


Az a lényeg, hogy van egy lány az osztályban,aki nagyon nyomul rám.Ezzel az a baj, hogy én 13 évesen.nem akarok párkapcsolatot, és nem is olyan szép a lány tehát nem szeretném.

Facebookon már vagy háromszor szerelmet vallott, egyre jobban zavar.Mit tudnék kezdeni?Hogyan rázzák le magamról tapintatosan?



2017. máj. 4. 22:55
 1/5 anonim ***** válasza:
65%
A legcélravezetőbb és legnormálisabb dolog a nyílt és őszinte kommunikáció. Talán kínos lesz, meg kell mondanod neki, hogy nem, ő nem érdekel téged, a rád fordított figyelme téged zavar és kényelmetlenül érint, legyen szíves ezt abbahagyni. Ha szükséges, ismételd meg többször. Ne ferdíts, ne szépíts, de ne legyél bunkó.
2017. máj. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen érthető a helyzeted, viszont egy emberben ne csak a külsőt nézd! Lehet, hogy megkedvelnéd, ha mélyebben elbeszélgetnél vele, ki tudja... Mondjuk, hogyha valaki nem szimpatikus, akkor nem kell vele erőltetni a dolgokat, az is igaz. Én azt mondom, hogy kedvesen hívd el egy olyan helyre, ahol nyugodtan meg tudod vele beszélni a problémádat. Tisztán, szépen fogalmazz, hogy lássa, és megértse, hogy te nem akarsz tőle semmit. Légy határozott, hogy érezze, nem viccelsz. Ha ezekből sem ért, és továbbra is nyomul, akkor figyelmeztesd mégegyszer. Ha sokadjára sem fogja fel, hogy ez az érzés nem kölcsönös, akkor az már zaklatásnak minősül, amivel fordulhatsz az osztályfőnöködhöz. Ő segíthet megoldani a gondot. Na, de reméljük, hogy erre nem lesz szükség, és a lány veszi a lapot! Sok szerencsét! :)
2017. máj. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
7 éves ismerem, ez által nagyjából tudom a belső tulajdonságait.Nem szeretném elhívni sehova, semmit se csinálni vele.Eddig csak hallgattam nem válasszoltam neki.
2017. máj. 4. 23:28
 4/5 anonim ***** válasza:
79%

Szia! Igen eloszor probald meg kedvesen megmondani neki pl sajnalom de nekem nem josz be es ennyi idosen kulonben sem szeretnek kapcsolatot... ha normalis akk megerti... ha ezutan is nyomulni fog rad egyszeruen ne foglalkozz veluk en nagyon nem szeretem a nyomulos fiukat egyszer ketszer kedvesen megmondom h en nem szeretnek tole semmit ha utana sem erti meg ne foglalkozz vele ha zaklat szolj az ofodnek vagy esetleg a haveroknak hatha beszelnek ok is a csajjal :D

13L

2017. máj. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 BexiSzJGBábel válasza:

Ha nem.szereted mond meg neki nyiltan és őszintén. Ne kertelj, ne szépits! Az őszinteséget értékelni fogja. De ne is ronts a helyzeten! És ami még nagyon fontos személyesen beszélj vele. Hidd el megérti. Sok sikert és probáld kevésbé összetörni a szivét, mert egy lány bosszúja nem.éppen kellemes.

13/L

2017. máj. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!