Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinaljak ha tetszik egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak ha tetszik egy lany az osztályban?

Figyelt kérdés
Órákon nem tudok melle ülni mert az osztály 2 csoportra van osztva es csak 2 orank van egyutt...meg soha nem beszeltem vele...a haverjaim tudjak h tetszik nekem es valószínűleg a lany is. Eleg sokszor szoktam ot nézni de alig nez ram vissza. Pedig egesz normálisan nézek ki.

2017. márc. 13. 17:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Tudományos szempontból?


Menj oda hozzá szünetben...

2017. márc. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ah de nem...allandoan a barátnőivel van...nost az milyen már h csak ugy odamegyek amikor meg soha nem beszéltünk meg semmi
2017. márc. 13. 18:13
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Akkor még írj ki 3 kérdést róla a gyakorira és álmodozz róla és akkor tied lesz a csaj.
2017. márc. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Szeretemanőket válasza:
Menny oda hozzá és hivd el fagyizni bokolj neki ilyet pl hogy milyen szép vagy meg ilyenek hidd el nekem is tettszik egy lány az osztálybol ugyan ezeket csinálom
2017. márc. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!