Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen esetben mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szóval nemrég új fiú jött az évfolyamunkra, és egyik baratnőm mióta megjelent, bele van habarodva, aztán másik barátnőm is, és teljesen beleestek. Ezután történt, hogy a fiúkkal együtt voltunk tesin, röpiztünk, és valahogy úgy jött a labda, hogy az ujjam kificamodott (egy csapatban voltunk), és ezért ki is álltam. Este rámírt, hogy minden rendben van-e, fáj-e stb... Aztán ebből az lett, hogy egy órán keresztül beszélgettünk. Azóta többször mentünk haza együtt, eszméletlen jófej, vicces, kedves. Meghívott szerdára randira. Szóval szeritetek elfogadjam a meghívását? Vagy mennyire lenne ez (nem biztos, hogy ez a megfelelő szó) "hátbaszúrás" a barátnőimnek?
2017. máj. 1. 16:31
 1/4 anonim ***** válasza:
95%
Ha nagyon jó barátnőid vannak akkor meg kellenne értenük, hogy téged választott. Vagy ellenkező esetben összefognak ellenetek és mindent megtesznek, hogy szétválaszanak de a ti szerelmetek olyan erős lesz, hogy az már szétválaszthatatlan. És a jó győz a gonosz meg bünhődik 😊
2017. máj. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha igaz barátnőid vannak, meg fogják érteni.

Ha pedig ezért megharagszanak/megsértődnek, akkor el kéne rajta gondolkoznod, hogy milyen barátnők.

2017. máj. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben egyáltalán nem tehetsz róla, hogy így alakult és téged hívott randira. Egyébként ez csak egy randi, nem nagy ügy ez még nem kötelez semmire, kitudja még hogy alakul a dolog. Megértem ha valamilyen szinten rosszul esne a barátnőidnek, de ez nem csak az ő döntésük szabad párválasztás van. Én is voltam már hasonló helyzetben, nagyon tetszett egy srác, a barátnőim tudtak róla, ennek ellenére az egyik barátnőm a szemem előtt hajtott rá, puszilgatta,ölelgette stb. Borzalmasan rosszul esett, mert ez valóban hátbaszúrás, de ha a srác kezdeményezett volna nála, akkor tiszteletben tartottam volna a döntéset és ez szerintem egyáltalán nem számít hátba támadásnak.
2017. máj. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek :)
2017. máj. 1. 19:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!