Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tennétek ebben az esetben?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Elmondtam egy fiúnak, hogy kedvelem. Csak az interneten szoktunk beszélgetni, de én mondtam hogy találkozzunk, mert szeretném megismerni. Azt mondta, hogy ez egy jó ötlet. Viszont már aznap feledésbe merült ez, nem is figyelt rám, annyira egyoldalú volt a dolog. Nem említettem meg. Viszont nagyon bánt, hogy ilyenek ír, hogy engem senki nem tud megérteni, meg hogy bolond vagyok. Szóval elköszöntem, töröltem az ismerőseim közül... De most annyira rossz nekem, el akarom felejteni ezt az egészet, de csak rá tudok gondolni. Sosem volt még ilyen velem. Sosem volt még senkim. Ezt a fiút eddig csak az internet által ismerem, de annyira megkedveltem, ami szintén fura, mert azt hittem, hogy az ilyen lehetetlen... Mit csináljak? Mondjam el neki? Vagy viseljem el a következményeit annak, amit csináltam? Nagyon hiányzik nekem, már sírtam is emiatt. De inkább az bánt, hogy tudom, hogy ez a legjobb nekem, és hogy csak megkímélem magam a további rossz dolgoktól, mert úgy sem szeretne meg soha engem. Mit csináljak? Írjak neki? Érdekelni fogja?


18L


2016. aug. 27. 12:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Örülj, hogy ilyen korai stádiumban kiderült, hogy nem vagytok egymáshoz valók. Lépj túl rajta, keress mást. Minden további perc, amit vele próbálkozol, csak fölösleges időpocsékolás.
2016. aug. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igaza van az elsőnek, minél többet foglalkozol vele annál jobban kínzod magad.Foglald le magad valahogy és majd jön más.
2016. aug. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!