Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ismerkedés introvertáltként?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedés introvertáltként?

Figyelt kérdés

Introvertált vagyok. Nem igazán érzem magam jól, ha nagyon sok ember vesz körül és semennyi terem nincs. Persze járok bulizni, nem vagyok kocka, de egy heringpartiba nem tudom jól érezni magam ..


Ezt nem kifogásnak számon, hogy mögé bújjak. Ahogy manapság látom csak neten és diszkóba lehet ismerkedni. Az első szerintem férfiatlan, a második meg nem az én asztalom. Többen mondják, hogy ha sportol az ember, ott könnyű ismerkedni, de mondjuk egy városi futóversenyen mindenki a futásra készül ..


Szóval ilyen paraméterekkel szerintetek hol lehet ismerkedni ?


2017. ápr. 27. 19:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne férfiatlan a neten ismerkedni?
2017. ápr. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

bárhol...

ez nem hely függő a két személytől függ, hogy ők akarnak-e ismerkedni, jó nyilván nem szülés közben mész oda valakihez, hogy azért szívesen megismernéd.

2017. ápr. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Sok a kifogás. Aki éhezik, az bárhol keres élelmet.

A neten is lehet találni, a futóversenyen is, hozzáállás kérdése. A fő gond benned van a szorongásod miatt, amit először le kell győznöd, vagy egyedül vagy szakember segítségével.

2017. ápr. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 L.Bandita ***** válasza:
Nem lehet hogy sokat vagy négyfal között? Nem mozdulsz ki csak benn kuksolsz a szobádban, aztán hirtelen eljő a hétvége, disco meg ezer ember és besokalsz?
2017. ápr. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet kicsit személytelen de próbálj meg neten ismerkedni úgy talán nem feszengsz annyira és egy idő után talán könnyebben fel tudsz maj doldódni... nincsen annyi ember körülötted és tulajdonképpen csak akkor kerülhetsz kellemetlen helyzetbe, ha te alakítod úgy. Rengeteg introvertált ember inkább ilyen helyeken ismerkedik mivel kevésbé ijesztő ez a helyzet és ők se szeretnek nagy társaságokba járni, lehet ez se könnyű pláne ha vannnak gátlasaid, de egy idő után bele fogsz jönni. :)
2017. ápr. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!