Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek egy ilyen ismerked...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy ilyen ismerkedős levél megfelelő?

Figyelt kérdés

Már nagyon unom a "jaj-miért-nem-találok-normális-párt" típusú lányokat, hogy folyton sírnak, és amikor egy (szerintem) normális hangvételű levelet írok nekik még válaszolni sem méltatnak. Szerintetek a levelemmel (alulra bemásolom) van a probléma (ha igen, mit változtatnátok rajta) vagy csak megint kifogtam egy szeretnék sírni, de megoldást nem keresek kérdezőt találtam?


szóval a kérdés, amire írtam a levelemet:

https://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__tarskere..


a levelem pedig az első hozzászólásban lesz, persze a személyes adatok (pl. a nevem) enyhe megváltoztatásával


köszi előre is a segítséget!


2017. ápr. 22. 22:04
 1/4 A kérdező kommentje:

Szia kedves Kérdező!


Olvastam a kérdésedet és valamilyen szinten magamra ismertem a párkapcsolati gondalataim alapján. Ha Budapesti vagy, szívesen meghívnálak egy kávézóba/cukrászdába. Gondolom ez a meghívás elég gyorsan érkezett, az első levelemben, de igazából azt az elvet vallom, hogy váltogathatjuk a leveleket hónapokon keresztül, a vízválasztó úgyis egy személyes találkozás lesz, ahol sokkal egyszerűbben és gyorsabban megismerhetjük egymás gondolatvilágát.

Hogyha egy ilyen lehetőségtől még tartózkodnál, megértem, szívesen levelezgetek veled, hogyha attól nem zárkózol el.

Magamról röviden annyit írnék, hogy alapvetően csendes fiú vagyok, szabadidőmben túrázni vagy biciklizni szoktam, illetve néha megnézek egy-egy számomra érdekes múzeumi kiállítást. Jelenleg még tanulok, ha "nagy leszek" gógyszervegyész mérnök leszek.


Válaszod várom és üdvözlettel: Ádám (22)

2017. ápr. 22. 22:04
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a leveleddel abszolút nincs semmi baj sőt tulajdon képen már így elsőre sokat is mondtál magadról.Értelmes és udvariasan fogalmaztad meg a leveled, de figyelembe kell venned, hogy egy olyan lányra írtál/írhatsz(már amennyiben erre a lányra írtál pl aki ezt a kérdést tette fel) akinek még nem volt kapcsolata és a hirtelenből jött levél akár meg is ijesztheti, nem azért nem válaszol, mert siránkozni akar csak és kapcsolatot nem kar senkivel ennek ellenére hanem nem tudja, hogy reagáljon egy ilyen helyzetre.Én se tudnék mit válaszolni egy ilyen hirtelenből jött levélre, biztos örülnék de nem tudnék azonnal. A másik pedig akár elképzelhető, hogy az oldalon nem aktív tag így csak jóval később fogja látni a leveledet, gondolom te pedig már a gyors reagálást várnád ami nem biztos, hogy olyan hamar fog megesni.Ennek ellenére ha lánynak a közvetlenséggel fel keltetted az érdeklődését bizonyára fog válaszolni de legyél türelmes, de ha nem hát nem azért örökké ne várj, de pár napot azért mindenképp. ;)
2017. ápr. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A levéllel semmi baj nincs.

Az, hogy így próbálsz ismerkedni szerintem alapból elijeszt egy csomó lányt azt gondolhatják, hogy biztos nem vagy jóképû vagy egyenesen csúnyának képzelnek.

Ezért nem ismerkedek én így viszont sok sikert neked.

2017. ápr. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát ez jó kérdés.


Lehet, hogy tényleg nem így akar ismerkedni. Én viszont pár hete ugyanígy ráírtam egy lányra, de ő egy órán belül reagált, és azóta jóval többet tudok róla, mint amennyit te írtál magadról a kérdezőnek. Még meg is ígérte nekem, hogy nem fog szó nélkül eltűnni, legfeljebb eltelik pár nap, mielőtt válaszolna. Én úgy gondoltam, hogy eljött az idő, hogy találkozzunk, mert az már kiderült, hogy hasonlóan gondolkodunk bizonyos dolgokról, ahhoz pedig, hogy ténylegesen megismerjük egymást elengedhetetlen a személyes jelenlét. Amúgy sem tudtam, hogy mit kérdezzek tőle, mert elég szűkszavúan írt mindig, így nem nagyon találtuk meg a közös pontot, amiről hosszasan tudtunk volna beszélgetni. Erre lett volna jó egy randi, ahol történt is volna valami, így lett volna miről beszélni, és amire meg is hívtam, de azóta nem kaptam tőle választ. Mintha ez valahol meg lenne írva, hogy valaminek közbe kell jönnie.

2017. ápr. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!