Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan is hangzik egy komoly...

Hogyan is hangzik egy komoly ismerkedős levél?

Figyelt kérdés

Szeretnék tippeket kérni Tőletek, mit is írhatnék ismerkedés gyanánt levélben az illetőnek...

Azt hozzá teszem,hogy idősebb korosztálybeli és nem szeretném elrontani a dolgot, már a első levél helytelenségével..


2014. jan. 3. 13:34
 1/7 anonim ***** válasza:

Itt, máshol? Csak úgy, vagy valamire rá akarsz kérdezni? Férfi vagy nő?


Minden esetben figyelj a helyesírásra, és talán hivatalosabb hangnemet is megüthetsz.

2014. jan. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát hogy láttad tetszik és van-e kedve ismerkedni... De egyébként szerintem ez annyira nem működőképes, inkább férkőzz a közelébe először.
2014. jan. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
lehet, hogy nem kérdezni, hanem mondani kellene valamit, hogy kialakuljon egy beszélgetés mindkettőtök véleményével karöltve. És ne dicsérgesd agyon szerintem.
2014. jan. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

És mit is kellene mondani??

Mert ezzel is nagyon mellé lehet ám nyúlni...

2014. jan. 3. 14:46
 5/7 anonim ***** válasza:

Én így szoktam írni: Szia (név)! vagy Kedves (név)!


"Nagyon tetsszel nekem, szeretnélek jobban megismerni! Lehetséges? Puszi" És a végére a saját név


Lehet, hogy kissé nyálas, de én csak így tudok valakit kedvesen megszólítani.

2014. jan. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tök8 mit írsz, ha nem jössz be neki a miniatűr profilképen, akkor meg se nyitja a leveled és a profilodat, így válaszolni sem fog.
2014. jan. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Tök8 mit írsz, ha nem jössz be neki a miniatűr profilképen, akkor meg se nyitja a leveled és a profilodat, így válaszolni sem fog."


az állapotsoron max az utolsó sorát látod a levélnek, különben meg nincs az a lány aki nem lenne kíváncsi ennyire se az udvarlójára...

2014. jan. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!