Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti hogy birjatok h nincs...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy birjatok h nincs baratnotok? 22/f

Figyelt kérdés
Van meg aki ennyi evesen szuz? Meg baratnom se volt demar 23 vagyok. Nemjon ossze barhogy probalkozok.. Van meg aki ilyen szarul jart az eletben?.. Fiuk?
2017. ápr. 22. 14:40
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Én 24 vagyok és soha nem volt.
2017. máj. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Végig olvasva a válaszokat kicsit meglepődtem. Egyszer az a bajod hog nincs barátnőd aztán pedig lemajmozod a lányokat.

Azért ez kicsit durva...

Lehet hogy van egy olyan stílusod ami nem jön be az embereknek. Vagy nem tudom

De mondjuk nem kéne majmoknak hívni minket.

16/L

2017. máj. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Nektek se kellene jatszadozni es szivatgatni a fiukat.. Hanem komolyan kene venni mert amig ti csak egy flortnek veszitek az egeszet es siman elkulditek a fiukat ha megprobalna ismerkedni addig a fiuban lehet h egy mely sebet hagysz a kis elutasitasoddal. Oke lehet nemjon be de az mar szanalmas tenyleg h annyi mindent elvartok meg csak huzzatok az erzelmeket.. Miert nem lehet nyitottan mosolyogva ismerkedni? Ez volt a kerdes. Honnan tudod h milyen igazabol elkuldod de lehet h mindent megadna amit csak szeretnel. Ehelyett inkabb egy jo stilusu almeno gyerekkel aki egy kicsit lekezelo meg engedtek ezert mondtam h majmok mert titeket konkretan nemlehet megerteni.. Amugy a jellemem egy lannyal turok, varok,huseges vagyok, mindig en fizetek, barhova elvinnelek, a kedvedben jarnek, mindig ott lennek. Ezekert a tulajdonsagokert sirtok facen meg itt ott. Es most jon a lenyeg megse probaltok megismerni egy ilyen fiut miert mert ti csak valogattok.. Egyebkent most lehetne irni egy kicsit eretebb lanyoknak is kivancsi vagyok es meg sztem itt ezen a koron belul sokan hogy mit vagtok vissza. Ja es a lenyeg a sajat velemenyt elmondani nem Mano ndig csak kioktatni kiknek kepzelitek magatokat? A fiu tartja el az eleteteket chh na gyerunk eresszetek lanyok.. Ne csak a buliba a feneket ;)
2017. máj. 21. 22:48
 14/18 anonim ***** válasza:

De most is egy lapra veszed a lányokat. Can a földön rengeteg lány gondolod, hogy mindegyik ugyan olyan?

Egyébként meg te csak olyan lányoknál próbálkozol akok tetszenek? Vagy oda mész olyanhoz is aki egyáltalán nem az eseted?

Pl: kicsit duci, fufrus, kicsit más stílusú mint a mai lányok? Vagy mondjuk egy olyanhoz aki nagyon vékony, fogszabályzós, és mindig masnis hajcsatot visel?

Nekem például nem volt még barátom, de most éppen alakulóban van valami. Külsőre nem igazán az én esetem, de lehet vele beszélni, jó fej... Fogok vele randizni is.

Akkor most én is csak játszadoznék?

De egyébként a lányoknak sem könnyebb. A fiúk is tudnak sebeket ejteni, nem kell ahhoz nagy oltás. Elég csak 1 szó is.

A lényeg az, hogy nem vagyunk egyformák, nem mindenki csinálja azt amit leírtál.

Nem vagyunk szörnyetegek. Lehet velünk beszélgetni.

Ha nem nyomul az ember akkor álltalában nem küldjük el. (bár ez egyén függő)

Próbálkozz olyanoknál is akik nem feltétlenül az eseted, és talán sikerül egy hosszú, bolsog kapcsolatot találnod.

#12

2017. máj. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Akik tetszenek elsősorban azokhoz.. Tisztaban vagyok magammal bombanom nemlesz nemisbaj de egy kozepkategorias fiunak mondanam magam. Birom hogy mindig nyitni kell a

lanyoknak deh ezvan feltek ti mindentol.. Volt mar fufrus nemvolt baj mert az alakja tetszett es dumaltunk igen azzal a kategoriaval amit mondtal #12 aki nem tetszik ugy vagyok dumcsizok de nem teperek lesz ami lesz legyen nem tolnam el magamtol hiszen szerencsetlensegemre szingli vok inkabb nemismondom miota..a tipp jo nem voltal lekezelo ezt dijazom normalisan valaszoltal koszi (de sztem a korod miatt egy elszallt 20 eves mar durrogott volna az igazarol de latjatok nem mernek mert felnek mindentol) szoval aranyos vagy most egy kicsit leallok a teperessel ugyse jott ossze eddig csak a 20 as ferik villantasa utan beszeltek velem szoval lentebb megyek most.. Gratulalok a randidhoz sokfiuval lesz meg dolgod ha 16 vagy es enis hadaggyak egy jo tanacsot senki nem csal meg ha latja h szereted es mas nem erdeekel..szia.

2017. máj. 23. 23:38
 16/18 anonim ***** válasza:

Társkeresőre gondoltál már?

#12

2017. máj. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Mindegyik tarskereso kamu.. Penzes, legtobbje csak neha nez fel nincs sok ertelme..
2017. júl. 10. 20:14
 18/18 A kérdező kommentje:
Az a baj bennem állandóan gátlás van ha hozzá kell szólni egy lányhoz
2017. júl. 16. 21:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!