Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti hogy birjatok h nincs...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy birjatok h nincs baratnotok? 22/f

Figyelt kérdés
Van meg aki ennyi evesen szuz? Meg baratnom se volt demar 23 vagyok. Nemjon ossze barhogy probalkozok.. Van meg aki ilyen szarul jart az eletben?.. Fiuk?
2017. ápr. 22. 14:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Egyet tudok mondani biztosra, hogy nem ez fogja megadni a boldogságot amire vágysz most éppen, maximum átmenetileg.:) Minden ember azt hiszi hogy na majd ha párja lesz, aztán a házasságok meg a párkapcsolatok nagy része egy idő után ugyanolyan letargiába van mint a felek külön külön, és válás, szakítás van:D Magadban keresd a boldogságot, mert ott van a forrása, aztán lesz majd jó érzés ugyanezt megosztani valakivel később:)
2017. ápr. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
23 évesen szűz?fura,de nem vagy egyedül,regizz fel társkeresőkre,ha a mindennapokban nem megy.
2017. ápr. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Sajnos ugyanebben a helyzetben vagyok, úgyhogy együtt tudok érezni veled. Kitartás, egyszer majd ránk talál a szerelem.
2017. ápr. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Enis eggyutterzek.. Neked is kitartast kosz
2017. ápr. 25. 19:44
 5/18 anonim ***** válasza:

Igaz, még "csak" 21 vagyok, de ugyan ebben a helyzetben vagyok. Már áttértem arra, hogy nem tud érdekelni, ha visszautasítanak vagy tesznek rám magasról, mert belefáradtam a 100+%-os udvarlásokba. Emiatt szoktam nézegetni a csajokat és minimálisan próbálkozni, és ha látom, hogy nincs esélyem, akkor keresgélek tovább.

Kitartást, sorstársaim!☺

2017. ápr. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
En mar nemis probalkozok senkinel. 17 eves korban jottvram a szepen fogalmazva nok iranti vagyakozas es gyotrelmes volt eddig mindennprobalkozasom. Legtobb osszese jott, volt h aznap meg bejottem neki, masnap mar nem is erdekeltem.. Szoval te se vagy egyedul, a legfobb bajom az hogy else jonnek a talira meg elotte lefullad a dolog, ha legalabb eljonnenek, ha remelhetnek valamit de meg arra se meltatnak.. :/ neha elgondolkozok, enis betehetem egyszer.. :D mindenkinek erot es kitartast kivanok es h inkabb ne torodjetek vele minthogy idegeskedjetek meg lelkileg ramenjetek.. :)
2017. ápr. 26. 19:15
 7/18 anonim ***** válasza:

Szintén zenész vagyok, a csajok rám sem néznek :(

22/F

2017. ápr. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Ezeknek a lanyoknak mar semmi sem jon be, ha aranyos, kedves vállat ráznak, nem is érdeklik. Ha vagány meg teperős már tulzasnak veszik, ha kimondod az erzeseket aztmeg utaljak, de facen meg azert sirnak a posztjaikon a fiuk utan, de jobblenne elgondolkozni nekik is h tenyleg mire vagyok en, mert h megerteni nemlehet oket az biztos (olyan mint pl noi gondolkozás 5000 oldalas konyv 1Rész xd) 50 folotti probalkozason vagyok tul barmire eskuszom h nemhazudok. Azert tenyleg elkeserito hogy ezeknek a majmoknak semmi se jon be.
2017. ápr. 29. 23:02
 9/18 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok. Ha neten próbálkozik valaki, ha élőben, mindenhogyan tolakodásnak veszik, mert ők kezdenek el számunkra pozitív jeleket küldeni. Aztán meg közlik, hogy van pasijuk. Vagy ha tudjuk, hogy nincs és teperünk vagy csak szimplán találkoznánk, de tudják vagy sejtik, hogy bejönnek nekünk, direkt adják alánk a lovat, majd pedig a lehető legrosszabb helyzetben és időben elmondják, hogy amúgy rohadtul lesz@rnak minket.

Viszont ha mi nem veszünk egy lapot és azt mondjuk, most nem szeretnénk valamit, akkor már egyből fogják küldeni az FBI-t, hogy ítéljenek halálra.

2017. ápr. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Igen ez is egy verzioja a viselkedesuknek szanalmas..
2017. máj. 1. 10:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!