Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak én érzem ennyira egyedül...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én érzem ennyira egyedül magam?

Figyelt kérdés

15/L

Nem olyan mai tipusu lany vagyok akire rogton gondol az ember. Elegem van h az egesz iskolam tele van szerelmesekkel en meg a zoknim parjat sem talalom. Ti hogy vagytok ezzel? Erzelmekkel ne kimeljetek💔❤💔


2017. ápr. 16. 22:59
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Egy biztos, akármilyen magányos vagy, emberileg csak különb lehetsz azoknál, akik ilyeneket válaszolnak, mint amiket írtak néhányan...
2017. ápr. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Lepontozhatsz nyugodtan, attól még önsajnálató szerencsétlenek vagytok mint és else bírjátok fogadni és besem ismeritek azt amit csináltok, hanem még ti akadtok ki, ha valaki rávilágít a hibátokra, mert ez az hiába mondjátok, hogy nem itt panaszkodtok, hogy milyen egyedül érzitek magatok és úgy tesztek mintha sajnálni kéne titeket, sok balfas*
2017. ápr. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Pontozzon a rák, akármilyen embernek is tartalak, ha neked örömet okoz a felpontozás, eszem ágában sincs az ellentétét elkövetni.
2017. ápr. 21. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Én nem vagyok egyedül,igazábol amivel tudok beszélgetek,néha a fallal,néha a tv-vel,néha a távirányítóvál(úristen,lehet orvoshoz kellene mennem.......)
2017. ápr. 22. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!