Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak én érzem ennyira egyedül...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én érzem ennyira egyedül magam?

Figyelt kérdés

15/L

Nem olyan mai tipusu lany vagyok akire rogton gondol az ember. Elegem van h az egesz iskolam tele van szerelmesekkel en meg a zoknim parjat sem talalom. Ti hogy vagytok ezzel? Erzelmekkel ne kimeljetek💔❤💔


2017. ápr. 16. 22:59
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
*ennyire
2017. ápr. 16. 23:00
 2/14 anonim ***** válasza:
43%

Egyszerűen csak szerencsétlenek vagyunk. Pacsi:D

17/F

2017. ápr. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 AdventurerTomcs ***** válasza:
48%
Ha most azt mondom én is egyedül érzem magam azzal nem oldom meg a problémát... szerintem
2017. ápr. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 AdventurerTomcs ***** válasza:
15%
Nekem a környékemen nem lakik normális lány aki ne lenne party k**va szóval :/ .... asszem ezt meg szívtam .. 15/F
2017. ápr. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én 19 vagyok még sose volt párkapcsolatom még sem érzem magam egyedül, és sokkal szerencsésebbnek érzem magam mint sok lány aki csak azért van kapcsolatban hogy ne legyen egyedül. 15 évesen egyébként is ne akarj még párkapcsolatot, ráérsz még vele. Inkább sportolj valamit vagy keress valami hobbit, tölts több időt a barátaiddal és a családoddal.
2017. ápr. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
huhhh itt mennyien sajnáltatják magukat, hogy így meg úgy kicseszett velük az élet, de azért tenni nem tesztek érte mi?? Érdekes senkim nincs és soha egyszer sem panaszkodtam senkinek sem erről, ha én kibírom egy ilyen szerencsétlen balfas* mint én kibírom, akkor ti miért nem?
2017. ápr. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
#6: Ez volt a kérdés, és az emberek válaszolnak......
2017. ápr. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Van családod? Anyád, apád tesód?? Akkor nem vagy egyedül csak egy sajnáltató kis senki vagy, aki úgy akarja kiküzdeni azt a némi odafigyelést is, hogy rinyál, hogy mekkora csalódást érte őt, mert még nincs pasija, mert gondolom nem is barátokra értetted ezt, mondhatsz akármit, védekezhetsz az üres szavaiddal amik mögé csak elrejtözől, de akkor is csak egy sajnáltató senki maradsz.
2017. ápr. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat és az üzeneteket. :) (a negatívaknak meg hajrá basszátok el mások napját ♥)
2017. ápr. 19. 15:43
 10/14 anonim ***** válasza:
Gondolom,üzenetben már legalább 5 magányos srác rádtapadt, így már nem vagy te se az.
2017. ápr. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!