Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi lehet a probléma velem,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a probléma velem, miért nincs barátom?

Figyelt kérdés
Egyszeruen mar nem tudok mit tenni. Nehany osztalytarsam piszkal is miatta. Szuz vagyok, nem volt meg baratom. Mit tehetnek?
2017. ápr. 15. 17:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Figyelj tudom, hogy rossz érzés, hogy neked nincs, a többieknek van, csoportnyomás és a többi, meg piszkálnak, de hidd el, hogy nagyon fiatal vagy még, ráérsz ezzel és nem ciki egyáltalán. Az lenne a ciki, ha már lett volna 5 pasid. Nem kell ezt erőltetni, majd jön, csak legyél barátságos, ismerkedj barátokon keresztül, suliban, akármi. Csak tényleg ne azért járj valakivel, hogy legyen valakid. Ha majd megtalálod azt, akit szeretsz, biztos örülni fog ő is, hogy nem jöttél össze random srácokkal, csak azért, hogy legyen pasid. Szóval nyugi, minden rendben, akik piszkálnak, azokkal meg ne törődj, vagy mondd meg nekik, hogy neked rosszul esik és ha folytatják, akkor nem a barátaid, ha egyébként sem azok, akkor meg teljesen mindegy mit mondanak.
2017. ápr. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
utolsó: nem tudom hány éves vagy, de kb mindenki ezt mondja nekem, én meg próbálom az eszembe vésni csak hát nehéz..
2017. ápr. 15. 20:28
 13/15 anonim ***** válasza:
Most még csesztetnek érte de egy 5 év múlva meg tök jó dolognak fogják tartani hogy nem jöttél össze fűvel-fával. Ez tapasztalat, nekem 19évesen volt először barátom , engem is csesztettek érte középsuliba, de egyetemen pl tök jónak tartották. Ha nagyon zavar hazudd azt hogy van.
2017. ápr. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Gyere at, es megoldjuk. Amugy meg szard mar le, ha akarsz pasit ismerkedj, ha szep vagy es jo a kisugarzasod ugy is csomoan fognak udvarolni neked...
2017. ápr. 16. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Mittudomain válasza:

Ha nem zaklatnának ezzel és nem tennének rád nyomást, Te mit szeretnél? Ez nem egy kötelező dolog. A 14-15 éves lányok egyébként is elég gonoszak tudnak lenni. Most kezdenek rájönni hogy hajtja őket vmi ösztön, és azt hiszik presztízs ha túl vannak rajta.

Ez a Te kizárólagos magán ügyed, személy szerint nem is tartom jónak hogy valaki ilyennel dicsekedjen. Amúgy meg nem leszel tőle se több se kevesebb. A helyedben megvárnám a megfelelő fiút, a megfelelő alkalommal, hogy ne kutyafuttában történjen hanem ahogy Te szeretnéd.

2017. ápr. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!